4_Ogród.

Niewidomi widzą, głusi nagle słyszą, skazani na nieuleczalne choroby odjeżdżają zdrowi, by od zdumionych lekarzy usłyszeć, że najprawdopodobniej pomylili się i diagnoza została źle postawiona.

Dziennie dokonuje się tutaj bezpłatnie setki skomplikowanych operacji, więcej niż w ciągu miesiąca w najlepszych klinikach świata, bez użycia narkozy i bez sterylnych, dobrze wyposażonych sal operacyjnych – ale też bez powikłań, infekcji i zakażeń.

 

Wszystko odbywa się poza znanymi nam „prawami” rządzącymi zarówno naszym zdrowiem jak i wymogami szpitalnej rutyny.

Ten wielki uzdrowiciel Joao Teixeiry da Faria, jest duchowym medium o niezwykłych możliwościach. Dokonuje widzialnych i niewidzialnych operacji za sprawą nawiedzających go duchów.

.

Człowiek który uosabia te niezwykłości od ponad 60 lat, mówi o sobie skromnie:

„ Ja nikogo nie uzdrowiłem, jestem tylko instrumentem w rękach Boga”.

.

Jan

 

Ludzie na całym świecie nazywają go Joao de Deus, lub John of God, czyli Janem od Boga.

Jego „klinika” znajduje się w Casa de Dom Inacio, czyli w Domu św Ignacego, w małej brazylijskiej wiosce Abadiania, leżącej około 100 kilometrów od stolicy kraju Brasili.

.

.

.

Miriam3..Nazywam się Miriam Lundgren.

..Jestem oficjalnym przewodnikiem ..pielgrzymek do Jana od Boga.

..Jak do tego doszło?

..Kiedy miałam trzydzieści lat ..przeszłam bardzo ciężką operację, ..po której, kilkanaście godzin po jej ..zakończeniu umarłam.

..Znalazłam się po drugiej stronie ..i zostałam tam otoczona tak ..wielkim dobrem, spokojem ..i miłością , że nie chciałam wracać.

.

.

Sprowadzono mnie jednak z powrotem do mojego ciała i rozkazano żyć. Kiedy wróciłam, wiedziałam że moje życie całkowicie się zmieniło.

Wiedziałam też, że gdzieś na Ziemi znajdę Niebo, takie jakie przeżyłam po drugiej stronie.

 

Gdy dwadzieścia pięć lat temu zamieszkałam w Szwecji, zaczęli pojawiać w moim życiu wielcy mistrzowie, między innymi Sai Baba. Odbywałam głębokie podróże duchowe, znalazłam dużo pokoju ale to nie było jeszcze to miejsce Nieba, na które czekałam.

 

O Janie od Boga, uznawanym za największego uzdrowiciela naszych czasów słyszałam od wielu lat. O mocy jego uzdrowień przekonałam się sama, na własnej skórze.

Kiedyś, gdy komuś bardzo mi bliskiemu śmierć zaglądała w oczy i nie było już innej rady, jedynym ratunkiem było wysłanie jego zdjęcia do Jana od Boga z prośbą łaskę uzdrowienia.

 

Ta łaska przyszła nadspodziewanie szybko i niewymownie skutecznie! Bardziej niż najśmielej mogłam sobie życzyć.

Trudno znaleźć słowa, aby opisać jak wielka była radość i wdzięczność serc za ten wielki cud, którego doświadczyła nasza rodzina.

.

Coraz większy krąg bliskich mi znajomych zaczął świadczyć o uzdrowieniach, których doznawali albo byli świadkami.

Zdumieni potwierdzali fakty powszechnie już znane, że u Jana od Boga odzyskują zdrowie nawet ci, którym profesjonalni lekarze nie dawali już żadnej szansy na przeżycie.

.

.

Więcej o tym opowiadam w mojej prelekcji o fenomenie Jana od Boga, niezwykłego uzdrowiciela z Brazylii.

.


.

.

Kiedy moja znajoma poinformowała mnie, że właśnie za miesiąc wyjeżdża kolejna pielgrzymka, tym razem grupa pracująca w skupieniu i wewnętrznej ciszy – wiedziałam, że to będzie moja grupa! Że będę jednym z pielgrzymów do Jana od Boga!

 

Nie miałam funduszy, by opłacić koszty, ale natychmiast zgłosiłam swoje uczestnictwo.

Cuda się zdarzają, kiedy jesteśmy na nie otwarci i gotowi je przyjąć. Pieniądze przyszły i to nawet więcej, niż oczekiwałam.

 

MiriamzJanem..

Bez problemów odbyłam swą podróż życia i odnalazłam Niebo, o którym zawsze wiedziałam, że istnieje na Ziemi.

Spotkanie z Janem od Boga było jak powrót do Nieba, jak powrót do wytęsknionego domu.

 

 

 

 

.

.

Moja rozmowa z Krystyną Maciąg z NTV – Niezależnej Telewizji

.

.

W drugiej część rozmowy z Krystyną Maciąg opowiadam między innymi o książce „Jan od Boga. Posłany by uzdrawiać”, którą napisałam.

.

.

Moją książkę można kupić w sklepie Empik.com.

.

Poza działalnością związaną z organizowaniem pielgrzymek do Jana od Boga jako absolwentka polskich i szwedzkich uczelni humanistycznych zajmuję się również prowadzeniem kursów i warsztatów w zakresie duchowej psychoterapii, motywacji i samopoznania.

Specjalizuję się w przekazach dla kobiet. Prowadzę trening kobiecości , warsztaty i sesje indywidualne.

.

Tym zagadnieniom poświęcona jest moja strona :

Kobieta niezwykła w swojej zwykłości…czyli kim jest każda Kobieta, jej rola i tożsamość, potencjał, możliwości i potrzeby duszy!”

www.kobietaniezwyklawswojejzwyklosci.blog.pl

.

Zapraszam również do mojego profilu na Facebooku:

https://www.facebook.com/miriam.lundgren.54?fref=ts

 .

.

Historia Jurka

Jana od Boga poznałem “zaocznie”, gdy umierając na raka zgodziłem się poprosić go o pomoc.

Będąc w tak złym stanie, że jak to mówią, trudno żeby miało być gorzej, z diagnozą mocno złośliwego raka wątroby, potwierdzoną przez czterech różnych lekarzy, którzy dawali mi rok życia w bólu, z przerzutami do otrzewnej jelit.

Krótko mówiąc sytuacja nie do opanowania.

Gdybym się wcześniej zgłosił, powtarzali lekarzy proponując mi chemioterapię, bo choć nie da się tego wyleczyć była jednak szansa na spowolnienie szybkości rozprzestrzeniania się komórek rakowych. Wówczas mógłbym, biorąc regularnie chemię i środki przeciwbólowe, przedłużyć życie do maximum trzech lat.

Czytaj dalej…

 

.

Brak odpowiedzi na “ Fenomen Jana od Boga – Wielkiego uzdrowiciela ”

Zostaw komentarz