.

Jeśli chcesz wzrastać w swej wiedzy i mądrości, jeśli chcesz odnosić sukcesy w życiu osobistym, jeśli pragniesz niezależności finansowej i szczęścia, to mam dla Ciebie fantastyczną propozycję!

Proponuję Ci bezpłatny dostęp do profesjonalnego, bardzo przystępnie prowadzonego szkolenia w zakresie psychologii osiągania celu, szczęścia, sukcesu, niezależności finansowej, marketingu, neuromarketingu

.

Wszystko to możesz mieć za darmo i bez żadnych zobowiązań!

.

Zapoznaj się ze szczegółami na stronie:

.

Akademia Psychologii Sukcesu

.

Akademię prowadzi Piotr Łabuz, psycholog, wykładowca i doktorant Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, praktyk biznesu z ponad 20 letnim doświadczeniem, trener biznesu oraz rozwoju osobistego, specjalista w praktycznym i teoretycznym stosowaniu NLP w marketingu, podróżnik, pasjonat nurkowania, właściciel firmy oferującej luksusowe wycieczki własnym statkiem żaglowym po wodach Indonezji i Papua Zachodniej.

.

Jak pokazują badania naukowe, to kiedy tak naprawdę wiemy dlaczego chcemy do czegoś dojść, odnieść jakiś sukces, to wtedy uwalniają się w nas niezmierzone pokłady wytrwałości, będącej źródłem radości z tego czym się zajmujemy i fascynacji tym co robimy.

.

A więc, dlaczego ja jestem w Akademii Psychologii Sukcesu?

 .

 W Akademii Psychologii Sukcesu jestem, bo chcę być wolnym jak wiatr.


Chcę być tam, gdzie mnie jeszcze nie było, zobaczyć i poznać to czego jeszcze nie widziałem, przebywać w pięknych miejscach, poznawać nowych ludzi, zdobywać nową wiedzę i nowe doświadczenia.

Chcę być wolnym jak orzeł – wyrwać się z kręgu codzienności, wznosić się coraz wyżej i wyżej, poszerzać swoje horyzonty i coraz pełniej cieszyć się życiem.

Chcę by każdy dzień mojego życia był świętem!

 .

 Wolność jest jak powietrze na szczycie góry.

I jedno, i drugie – nie do zniesienia dla słabych.

(Ryūnosuke Akutagawa)

 

 .

.

.

.

 

Brak odpowiedzi na “ Dlaczego warto wiedzieć: Dlaczego…? ”

Zostaw komentarz