Nazywam się Michał Staniszewski i hipnozą oraz rozwojem osobistym zajmuję się już od prawie 10 lat.

Jestem certyfikowanym hipnotyzerem z zaświadczeniem MEN, a większość szkoleń ukończyłem u mojego nauczyciela (oraz w wielu kwestiach również mentora) Grzegorza Halkiewa.

 

Hipnotyzowałem już setki osób, a strona internetowa nagraniahipnotyczne.pl. to moja inicjatywa charytatywna, mająca na celu poszerzanie wiedzy na temat hipnozy i zwiększenie zainteresowania tym tematem wśród społeczeństwa.

W tej chwili jest na niej dostępnych prawie 20 darmowych nagrań do pobrania, a w tym roku planuję co najmniej podwoić tę liczbę.

Zapraszam do siebie na stronę: http://nagraniahipnotyczne.pl.

 

Specjalnie dla serwisu Trening Antystresowy.pl przygotowałem dla osób odwiedzających tę stronę nagranie do samodzielnej autohipnozy dla wszystkich, którzy miewają problem z zaśnięciem np. po stresującym dniu.

.

Wystarczy pobrać to nagranie z adresu:

http://nagraniahipnotyczne.pl/download/spokojny_sen_po_ciezkim_dniu_koniec_z_bezsennoscia.mp3

Aby zapisać nagranie na dysku swojego komputera kliknij w powyższy link prawym klawiszem myszki i wybierz z menu opcję „Zapisz element docelowy jako…”. :)

.

Oczywiście najlepiej jest słuchać nagranie przed zaśnięciem, przez słuchawki odtwarzacza muzycznego lub telefonu, wykonując kolejne instrukcje związane z wizualizacją.

 

Uspokajający dźwięk deszczu, pochodzący z nagrania, oraz muzyka w tle w połączeniu z sugestiami hipnotycznymi w trakcie mojego prowadzenia szybko wprowadzą Cię w stan relaksu, który sam już w sobie da Ci dużo odpoczynku.

Pozytywnym skutkiem wizualizacji będzie odsunięcie natrętnych myśli oraz uspokojenie rozbudzonego ciała fizycznego. Kiedy w efekcie ciało stanie się wystarczająco senne, to na kilka chwil przed końcem nagrania możesz ze spokojem zdjąć słuchawki i zasnąć normalnym, zdrowym snem.

Sam stan transu jest osiągany przez wszystkich w sposób naturalny. Świadome indukowanie go pomaga dodatkowo w jego praktycznym wykorzystaniu.

.

Hipnoza jest jak najbardziej bezpiecznym narzędziem zmiany i rozwoju. Można ją z powodzeniem stosować do rozwiązywania różnego rodzaju problemów.

.

Wchodzenie w stany hipnotyczne wymaga współpracy osoby prowadzonej (w tym wypadku Ciebie) z osobą prowadzącą trans (w tym wypadku ze mną).

Innymi słowy:

W trakcie słuchania masz pełną kontrolę nad tym, co się dzieje, nad tym na co się zgadzasz i jakiego rodzaju sugestie zostają przez Ciebie przyjęte.

.

Hipnoza opiera się na współpracy świadomości i podświadomości w celu wprowadzania pozytywnych zmian i ogólnego rozwoju.

.

Każde wejście i wyjście z transu jest procesem naturalnym i prostym. W toku zasypiania jest on mimowolnie uzyskiwany jako jeden z etapów przejścia do snu.

.

Zawsze możesz w dowolnym momencie otworzyć oczy i przerwać słuchanie nagrania oraz odrzucić wszelkie sugestie.

.

Nie ma takiej sytuacji, żeby osoba, która się poddaje hipnozie bezpośredniej lub pośredniej (z nagrania) nie mogła mimo swojej świadomej woli wyjść z tego stanu w dowolnym momencie.

W zdecydowanej większości przypadków nie tracisz też świadomości w trakcie słuchania.

Jeśli dochodzi do tego, że na chwilę świadomość ucieka, to mamy wtedy do czynienia ze stanem zdecydowanie bliższym snowi niż hipnozie (co w przypadku nagrania na bezsenność jest pożądane i prawidłowe).

W tym stanie sugestie nie są przyjmowane praktycznie wcale, gdyż nie ma świadomego udziału w procesie budowania wizualizacji, który jest tak istotny w hipnozie.

Jeśli spodoba się Tobie to nagranie, to zapraszam również po kolejne, do siebie na stronę http://nagraniahipnotyczne.pl.

Znajdziesz tam również więcej informacji na temat samej hipnozy poprzez słuchanie nagrań oraz korzyści z niej płynących.

.

Wszystkie umieszczone na stronie nagrania są w pełni darmowe i wyłącznie w języku polskim. Można je ściągać bez konieczności rejestrowania się.

.

Jeśli spodobają Ci się moje nagrania, to zapraszam również do polubienia mojego fan page’a na Facebooku i podzielenia się linkiem ze swoimi znajomymi.

.

W razie pytań jestem również dostępny pod adresem e-mail i danymi kontaktowymi do gg i Skype podanymi na mojej stronie.

 

Brak odpowiedzi na “ Autohipnoza – Spokojny sen. Koniec z bezsennością. ”

Zostaw komentarz