Adam Bytof

.

Adam Bytof zgodził się na udostępnienie swojego specjalnego nagrania „Wodospad”, którego celem jest wytworzenie w podświadomości procesu „oczyszczania” organizmu ze zmęczenia, toksyn, chorób, złych myśli itp.


Dzięki temu nagraniu nauczysz się wchodzić w głęboki, przyjemny i bezpieczny trans, odkrywać i kontrolować podświadome wzorce reakcji i zachowania, doświadczać wyższych, transpersonalnych stanów świadomości.


Autohipnoza może pozytywnie wpłynąć na każdą sferę Twojego życia. Doświadczają tego ludzie na całym świecie od setek, a nawet tysięcy lat.


Dziś nowoczesna technologia pozwala ulepszyć stare techniki i jeszcze bardziej zwiększyć ich skuteczność. Korzystaj z nich! Życie mija z każdą chwilą i szkoda czasu na stanie w miejscu!

.

Możliwości, które otwierają się przed osobami korzystającymi z tej metody pozwalają między innymi:

 • osiągnąć wymarzoną wagę
  być bardziej odpornym na stres
  uwolnić się od nieśmiałości
  zwiększyć kontrolę swoich emocji
  polepszyć relację z innymi osobami
  poprawić kondycję i zdrowie
  pogłębić intuicję
  twórczo rozwiązywać problemy
  uwolnić się od starych, szkodliwych zachowań i emocji
  polepszyć jakość życia…

.

Nagranie dla kobiet:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

.

Nagranie dla mężczyzn:

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

.

Słuchaj nagrania regularnie i doświadczaj głębokiego wewnętrznego „oczyszczenia” coraz silniej!


Więcej informacji na temat prac Adama Bytofa jak również bezpłatny dostęp do tego nagrania w formacie mp3 znajdziesz w drugim numerze Bezpłatnego Biuletynu.

.

Kliknij w ten link by się zapisać.

4 komentarze na “ Autohipnoza. Oczyszczanie ciała i umysłu. ”

 1. Edyta Dziwulska pisze:

  Bardzo dziękuję, za te piękne nagrania i ćwiczenia, które umieścił Pan na stronie. Relaks jest bardzo ważny, choć często brak na niego czasu. To cudownie, że bezinteresownie udostępnia je Pan, a także inne wiadomości na stronie.
  Świat jest pełen takich wspaniałych ludzi jak Pan, życzę Panu, żeby dobro, które przekazuje Pan innym wróciło w formie bardzo…zwielokrotnionej. Pozdrawiam serdecznie Edyta.

 2. Ula pisze:

  Na razie brak słów, są tylko piękne doznania… Dziękuję

 3. Krysia pisze:

  Bardzo dziękuje. Niesamowite przeżycia. Chcę wracać,do tych cudnych miejsc … Pozdrawiam z miłością :)))

 4. Magda pisze:

  Super odprężenie , w podobny sposób pracuje się z czakrami, począwszy od czakry korzenia, która ma barwę czerwoną .POZDRAWIAM I ŻYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!

Trackbacks & Pingbacks:

Zostaw komentarz