Książkę „Życie to jest teatr” przeczytałam z dużą przyjemnością. Utwierdziła mnie ona w słuszności moich działań, a także zwróciła uwagę na pewne ludzkie zachowanie, które częstokroć sprowadza nas na manowce. Jest nim życie pod dyktando innych ludzi. I choć pewnie pomyślisz sobie teraz „Ja z tym nie mam problemu”, zastanów się: ile razy zdarzyło Ci się, że chciałeś podjąć jakąś decyzję, ale odwiedli Cię od niej Twoi bliscy? Jak często robisz coś, czego tak naprawdę nie chcesz robić, bo „co sobie inni pomyślą?” Albo tłumaczysz sobie to – „bo tak wypada”.

Jest to pewna pułapka, po wpadnięciu do której czeka nas rozczarowanie i smutek, że nasze życie nie jest do końca nasze. I nie chodzi tu o to, żeby robić wszystkim na przekór albo nie korzystać z doświadczenia innych osób. Jednak warto się zastanowić – czy to, że komuś się nie udało, oznacza, że Tobie też musi się nie udać? Dzięki książce „Życie to jest teatr” dowiesz się, co zrobić, aby przełamać te zachowania i przestać pozwalać INNYM reżyserować Twoje życie.”

Marta Chłodnicka, pracowniczka Złotych Myśli

„”Życie to jest teatr” to książka, która mnie wiele nauczyła. Takiej książki szukałam, jestem szczęśliwa, że mogłam ją przeczytać i skorzystać ze wskazówek potrzebnych człowiekowi w życiu. Polecam ją każdemu. Naprawdę warto ją przeczytać.”

Maria Matyasek, od 20 lat pracuję w administracji państwowej

Przeczytałem już wiele książek na temat jak mądrze żyć, co w życiu jest ważne, jak radzić sobie z ŻYCIEM . Jak w końcu żyć aby być szczęśliwym. Ta pozycja jest dla mnie kwintesencją tego, co czytałem wcześniej. Polecam innym. Warto jest zawsze mieć ją pod ręką. Serdecznie pozdrawiam Jan”

Jan Rataj, pracuje w branży pośrednictwa finansowo ubezpieczeniowego od 15 lat.

Książka jest wspaniała. Sprawia wrażenie, że samemu się ją pisało, a to pisze życie, na jakie dajemy przyzwolenie. Jesteśmy statystami, bo chcemy i pozwalamy aby inni decydowali co mamy „grać”.

Kiedy mamy dosyć zaczynamy być aktorami – grać po swojemu i dajemy sobie rolę naszego życia. Czasem trwa to dość długo i dopiero kiedy jest nasz czas mówimy „dosyć” i bierzemy ,,teatr,, naszego życia w swoje ręce. Wtedy jesteśmy dopiero scenarzystą – reżyserem.

Ale to najczęściej baaaardzo nie podoba się naszemu otoczeniu. Starają się znów nas zepchnąć do roli statysty. Tylko od nas samych zależy czy IM się to uda! Wszyscy to wiemy i pozwalamy na to. Ta książka pozwala na zastanowienie się, czy tak powinno być?

DZIĘKUJĘ….bo TO CO DAWNO WIEDZIAŁAM dopiero ta KSIĄZKA pozwoliła mi zrealizować i podjąć decyzję KIM mam dalej być w moim życiu. Pozdrawiam Anna P.”

Anna Piechowicz, farmaceutka i energoterapeutka.

Książka pierwsza klasa, napisana w sposób, który motywuje do własnych przemyśleń, jaki ten właściwie świat jest i co my w nim właściwie robimy, daje też odpowiedź na ciągle aktualne pytania czy można zmienić świat na lepsze. Najlepiej po prostu przeczytać darmową cześć publikacji i ocenić samemu.”

Marek Sordyl, Jestem wiecznym Studentem ciągle szukającym drogi

„Książka „Życie to jest teatr” jest książką bardzo interesującą, pozwalającą poznać wartości tak bardzo ważne w naszym życiu. W tym biegu naszego życia ten przystanek z chwilą zastanowienia jest bardzo ważny, aby pomyśleć nad własnym życiem. Polecam gorąco „

Marta Tylkowska

Przeczytałem już wiele książek na temat jak mądrze żyć, co w życiu jest ważne, jak radzić sobie z ŻYCIEM. Jak w końcu żyć aby być szczęśliwym. Ta pozycja jest dla mnie kwintesencją tego, co czytałem wcześniej. Polecam innym. Warto jest zawsze mieć ją pod ręką. Serdecznie pozdrawiam Jan”

Jan Rataj, pracuje w branży pośrednictwa finansowo ubezpieczeniowego od 15 lat.

„Dla mnie książka „Życie to jest teatr” jest naprawdę świetną inwestycją. Najbardziej cenię w niej to, że łączy przyjemne z pożytecznym – nie tylko mówi o tym, jak osiągnąć sukces w życiu, ale także świetnie się ją czyta. Z tego też powodu zawarta w niej wiedza łatwiej do nas przemawia i wywiera wpływ samoistnie, bez wymuszania tego świadomie przez nas samych. Polecam, bo naprawdę warto czytać takie właśnie książki.”

Daniel Janik, pasjonat rozwoju osobistego i paru innych rzeczy ;-)

„ZACHĘCAM, GORĄCO POLECAM!”

ANNA CHADZYNSKA, Lekarz w trakcie specjalizacji z pediatrii, kocham dzieci.

„Każdy z nas sam decyduje o tym, kim będzie w życiu i jaką rolę w nim zagra. Jesteśmy aktorami, ale i reżyserami też.”

P.G.

„Uważam, że książka jest napisana w ciekawy sposób. Zamiast schematycznego podręcznika zawiera zbiór życiowych historii”

Aleksandra Ormińska, studentka

„Książka uświadomiła mi, że tylko od nas samych zależy, jaką rolę będziemy grali w teatrze naszego życia.”

Miroslawa Kurylowicz

„Bardzo ciekawa pozycja, polecam.”

Dominika W, studentka

Brak odpowiedzi na “ Opinie o książce „Życie to jest teatr” ”

Zostaw komentarz