„Stres towarzyszy nam od zarania dziejów, prawie każdego dnia…lecz już nie musi z nami być, bo dzięki tej lekturze nauczysz się jak go pokonywać.”

Piotr Gibulski

„Jestem konsultantem firmy zajmującej się odszkodowaniami, co jest bardzo stresogenne. Są tu rady jak walczyć z ‚upiorem’ zwanym stres. Czytałam książkę 2 razy i powiem Wam, że doznałam uczucia spokoju i większej pewności siebie – a tego pragnęły moje skołatane nerwy. Zajrzyj do tej pozycji, nie reklamuję jej, ‘bo muszę’, ale piszę o niej, bo chcę. Zachęcam Moi Drodzy do kupienia tej książki.”

Małgorzata Adamczyk, konsultantka firmy zajmującej się odszkodowaniami

„Nawet, jeśli uważasz, że nie jesteś zestresowany, znajdziesz wiele ciekawych informacji o poprawie swojego nastroju.”

Leszek Kalisz, Treser

„Od dawna szukałam książki pomagającej zwalczyć stres. Kupiłam do tej pory wiele książek, ale żadna z nich nie mogła mi konkretnie pomoc. Postanowiłam dać sobie kolejna szanse i zakupić wersje PDF „Zwalcz stres”. Był to strzał w 10-tkę! Przeczytałam tę książkę niedawno, od razu zastosowałam się do wskazówek w niej podanych i już po tygodniu zauważyłam drobne postępy. Przestałam denerwować się i stresować niektórymi rzeczami! Myślę, że systematycznie stosując techniki podane w tej książce niedługo powiem: „Zredukowałam stres do minimum”! POLECAM tę książkę!!!!”

Anna Maria Walczak, Mam 23 lata, mieszkam w Catanii, obecnie szukam pracy.

„Ta lektura z pewnością pomogła mi ograniczyć stres, co wpłynęło także na moje kontakty z ludźmi. Ludzie wolą zadawać się z kimś szczęśliwym i przez to teraz potrafię walić optymizmem. „

Bartosz, Jestem uczniem 3 klasy gimnazjum

„Nie jest możliwe całkowite wyeliminowanie stresu życia codziennego, tym bardziej, gdy uświadomimy sobie tragiczne skutki jego występowania. Ebook ‚Zwalcz stres’ zawiera skoordynowane idee umożliwiające nam zredukowanie niekorzystnych wpływów danego czynnika na nasze funkcjonowanie i zdrowie. Publikacja ta pozwala na sprecyzowanie i zastosowanie w praktyce poglądów dotąd nam znanych (np. ideoplastia jako mechanizm napędzający nasze działania), jednakże niestety niewykorzystywanych. Ogólnie jestem zadowolona z efektu zastosowanego srebrnego „środka”. Pozdrawiam serdecznie :) „

Justyna Z., 23-letnia księgowa

„Wiadomo stres i jego opanowanie jest w codziennym życiu ważnym elementem. Co z nim zrobić jak się pojawia, ukazuje ten bardzo ciekawy audiobook. Polecam!”

Adam, Marketing sieciowy

„Radzenie sobie ze stresem w najtrudniejszym sytuacjach zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym ma niebagatelne znaczenie. Bardzo dziękuję za tę publikację i polecam za profesjonalne podpowiedzi praktycznego stosowania tych technik w życiu codziennym.”

Lidia Gralak, 52 lata, ekonomista, firma produkcyjna

„Jeszcze za szybko na to czy mi pomogło zwalczyć stres, ale już jest lepiej. Polecam wszystkim, kto ma problemy ze stresem”

Beata Kopik, mam 38lat

„Jestem spokojna i wyciszona, mam więcej cierpliwości i nie mam już trudności z zasypianiem. Swoim znajomym już poleciłam tę książkę, która jest naprawdę napisana przystępnym językiem.”

Aneta Adamek, Mam 34 lata, dwoje wspaniałych dzieci i męża. Pracuję w banku na stanowisku asystent, mój adres strony:aaaneta@onet.eu

„Po pierwsze – nie muszę poświęcać czasu na czytanie tylko jadąc samochodem-słucham. Po drugie- dużo wiedzy do szkolenia struktur – jak zachować się w sytuacjach związanych ze stresem w czasie prowadzenia negocjacji biznesowych”

Stanisław Góral, w.60lat, emeryt, mam firmę związaną z MLM

„Trening antystresowy przedstawiony w tym ebooku pozwolił mi naprawdę uwolnić się od stresu. Już wcześniej stosowałam relaksację, ale znalazłam tu wiele nowych informacji. Autor przedstawia też ciekawe podejście do zagadnienia świadomego snu.”

Elżbieta Bogucka, uczennica

„Tak proste czynności, aż trudno uwierzyć, a tak cudownie działają na organizm. Te chwile wspaniałej ulgi, a w dalszym działaniu wewnętrznego spokoju!!! „

Henryk Bednarczyk, wiertnik, 58 lat

„Dotychczas wydawało mi się, że jestem spokojny i opanowany, po przeczytaniu ebooka zdałem sobie sprawę, że jest inaczej, dał mi wiele do myślenia (…) Osobiście oceniam tego ebooka i inne, które otrzymuję od Was, bardzo wysoko, jest to moja obowiązkowa lektura codziennie.”

Kazimierz, 63 lata

„To jest niesamowita publikacja. Można powiedzieć stresowi DO WIDZENIA, ŻEGNAJ. Teraz na każdy egzamin przychodzę spokojny i nie obawiam się o wyniki.”

Maciej Radkiewicz, Student

„Polecam, naprawdę pomaga. Człowiek nawet nie wie, w jakim stresie żyje dopóty, dopóki nie zastosuje się do rad w niej zawartych.”

Wiktor, 28 lat

„Wiem, jak ważna jest umiejętność radzenia sobie ze stresem i zdobyłem podstawy w tym zakresie.”

Janusz, 45 lat, prawnik, urzędnik

„Jestem już spokojniejsza, chociaż poświęcam opisanym ćwiczeniom tylko 3×15 minut codziennie. Moja głowa potrafi już odciąć się od natłoku złych myśli. Naprawdę warto wydać parę złotych, przeczytać i zacząć nowe, lepsze życie.”

Janina, 51 lat, pracownik umysłowy

„Wiem już jak stać się bardziej odporny na niekorzystne okoliczności oraz jak bez problemu zapaść w zdrowy i spokojny sen :))”

Rafał Kosiński, 27 lat, student

„Książka jest bardzo przystępnie i rzetelnie napisana, niektóre z opisanych technik wcześniej zdążyłem poznać, ale większość jest dla mnie nowa, jeszcze nie skończyłem czytać, ale to dlatego, że stosuję się do harmonogramu ćwiczeń, który został rozpisany na kilka tygodni.”

Tomasz Świątek, 24 lata, informatyk

„Dowiedziałem się nowych rzeczy, poznałem mechanizmy jakie powodują stres i dzięki temu mogę spróbować się z nimi zmierzyć.”

Adam, 16 lat, uczeń licealista

„Dzięki tej publikacji coraz łatwiej udaje mi się zrelaksować i uwolnić od napięć dnia codziennego. Jest w niej szereg bardzo przydatnych i skutecznych ćwiczeń. Bardzo polecam wszystkim!!!”

Radosław Kędzierski, 20 lat, student informatyki na Politechnice Łódzkiej

„”Zwalcz stres”, to ogólnie dobra pozycja książkowa. Przedstawiająca zagadnienie stresu w sposób przystępny. Osoby wchodzące w problematykę stresu, uzyskują usystematyzowaną wiedzę w tym zakresie. Rozczarowanie mogą odczuć osoby znające to zagadnienie i poszukujące nowych, skutecznych rozwiązań pozwalających zwalczyć stres. A takich po prostu niema lub jeszcze ich nie odkryliśmy. Nie żałuję zakupu tej książki. Warto było chociażby po to, by podsunąć ją swoim dzieciom. „

Czytelnik serwisu ZloteMysli.pl, dane do wiadomości redakcji

„Książka zawiera podstawowe metody zwalczania stresu, o których uczą na studiach pedagogicznych i na psychologii. Prostota książki powoduje, że jest ona łatwa w czytaniu, stosowaniu i jest przynajmniej dla mnie średnio skuteczna. Jednak warto ją przeczytać, polecam.”

Antoni Kiełkiewicz, lat 30, ekonomista

„Bardzo fajny e-book. Napisany w sposób bardzo przystępny, pomocny ludziom poszukującym niekonwencjonalne metody walki ze stresem. Szczególnie przypadła mi do gustu metoda „talizmanu snu”. Polecam i pozdrawiam wszystkich zestresowanych :) „

Czytelnik serwisu ZloteMysli.pl, dane do wiadomości redakcji

Brak odpowiedzi na “ Opinie o książce „Zwalcz stres” ”

Zostaw komentarz