okładka_Zwalcz-stres

Poznaj skuteczne sposoby głębokiej relaksacji i sprawdzone techniki radzenia sobie ze stresem.

Ściągnij sobie i przeczytaj darmowy fragment książki Janusza Konrada Jędrzejczyka „Zwalcz stres”.

W tym celu kliknij na powyższy link prawym klawiszem myszki i wybierz opcję: Zapisz element docelowy jako…

Do otwarcia PDF użyj hasła: kNr2fbjb

Kliknij w ten link i dowiedz się więcej.

Oto kilka opinii o tej książce:

„Od dawna szukałam książki pomagającej zwalczyć stres. Kupiłam do tej pory wiele książek, ale żadna z nich nie mogła mi konkretnie pomoc. Postanowiłam dać sobie kolejna szanse i zakupić wersje PDF „Zwalcz stres”. Był to strzał w 10-tkę! Przeczytałam tę książkę niedawno, od razu zastosowałam się do wskazówek w niej podanych i już po tygodniu zauważyłam drobne postępy. Przestałam denerwować się i stresować niektórymi rzeczami! Myślę, że systematycznie stosując techniki podane w tej książce niedługo powiem: „Zredukowałam stres do minimum”! POLECAM tę książkę!!!!”

Anna Maria Walczak, Mam 23 lata, mieszkam w Catanii, obecnie szukam pracy.


„Radzenie sobie ze stresem w najtrudniejszym sytuacjach zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym ma niebagatelne znaczenie. Bardzo dziękuję za tę publikację i polecam za profesjonalne podpowiedzi praktycznego stosowania tych technik w życiu codziennym.”

Lidia Gralak, 52 lata, ekonomista, firma produkcyjna


„Jestem spokojna i wyciszona, mam więcej cierpliwości i nie mam już trudności z zasypianiem. Swoim znajomym już poleciłam tę książkę, która jest naprawdę napisana przystępnym językiem.”

Aneta Adamek, Mam 34 lata, dwoje wspaniałych dzieci i męża. Pracuję w banku na stanowisku asystent, mój adres strony:aaaneta@onet.eu


„Tak proste czynności, aż trudno uwierzyć, a tak cudownie działają na organizm. Te chwile wspaniałej ulgi, a w dalszym działaniu wewnętrznego spokoju!!! „

Henryk Bednarczyk, wiertnik, 58 lat


Kliknij tu i poznaj więcej opinii czytelników.

Sam też tę książkę przeczytałem. Uważam że jest bardzo wartościowa i dlatego Ci ją polecam. Kliknij w ten link i dowiedz się więcej. Sprawdź jak bardzo może się ona Tobie przydać.

Brak odpowiedzi na “ J.K.Jędrzejczyk – Zwalcz stres ”

Zostaw komentarz