.

Kolory w Systemie Czakr

.

Kolory

 

1. Wstęp Do Serii: Kolory w Systemie Czakr

 

Witam wszystkich.

 Z tej strony Stewart A. Swerdlow z pierwszym segmentem, który jest podrozdziałem cyklu „Zdrowe Życie”.

Niektórzy z Was spotkali się z terminem „System Czakr” nie wiedząc właściwie co to jest.

CZAKRA to fizyczna reprezentacja Twojego ciała. Są to punkty-ogniska zwojów nerwowych lub punkty skupienia nerwów, które umiejscowione są w różnych miejscach, ale głównie ułożonych wzdłuż kręgosłupa.

Połączone ze sobą, produkują pole elektromagnetyczne, które w efekcie emanuje specyficznym kolorem tej części ciała, która jest na wysokości tego ogniska.

Tutaj posłużę się emblematem czakr z wieloma kolorami, które będę omawiał w serii „Kolory w Systemie Czakr”.

 Będę prezentował każdy kolor z osobna w ich naturalnej sekwencji.

 Jako narzędzie pomocy, polecam „Przewodnik po Hiperprzestrzeni”. W książce tej znajdziesz opis jak prawidłowo okręcać czakry. Powinniście to robić każdego ranka zanim wstaniecie z łóżka, zaczynając od stóp i kierując się do głowy.

W dalszych odcinkach omówię każdą sekcję z osobna i jaką funkcję te sekcje odgrywają.

Więc to powinno być zrobione zanim wstaniecie z łóżka żeby przekalibrować Wasze pole elektromagnetyczne. To tak, jak coś w rodzaju rozgrzewania samochodu w mroźny poranek.

 W rezultacie Wasza energia zostanie kompletnie zasilona, zwiększona i nasze ciało będzie pracować na pełnych obrotach.

System czakr jest dobrze znany i propagowany przez trend „New Age”, który szerzy wiele dezinformacji na ich temat.

 

NIGDY NIE POWINNO SIĘ UŻYWAĆ WIRU, który wchodziłby z jednej strony ciała i wychodził z drugiej strony – na wylot!

.

Zamiast tego powinniście wyobrazić siebie jak byście byli w CYLINDRZE ENERGETYCZNYM i zaczynając od stóp okręcamy czakry. Czakra za czakrą aż do głowy; wszystkie w tym samym kierunku.

Kierunek wybieramy w zależności od typu energii jakiej potrzebujemy. Jeżeli wybierzemy kierunek zgodny z ruchem wskazówek zegara, to znaczy, że potrzebujemy przekazywać naszą energię z przestrzeni fizycznej do niefizycznej.

 Natomiast jeśli odczuwacie potrzebę okręcania czakr w przeciwną stronę, niezgodną z ruchem wskazówek zegara, to wskazuje nam nadmiar energii niefizycznej, która jest potrzebna dla cyrkulacji w naszym ciele.

W zależności od Waszej konfiguracji i Waszego pola energetycznego, kierunek okręcania dla każdego z Was będzie inny. Możesz mieć inny nastrój ale generalnie ujmując zauważysz, że kierunek przeważnie dominuje w jedną, określona stronę.

 Wszystko to jest opisane w „Przewodniku po Hiperprzestrzeni” i polecam zapoznać się z tym rozdziałem o czakrach.

Praktykujcie każdego dnia, co pomoże wzmocnić siebie. Doda Wam więcej siły i pomoże utrzymać organy Waszego ciała w odpowiednim stanie ich funkcjonowania.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

 .

 

2. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Brązowy

 Ta część zapisana jest w innym formacie i po kliknięciu w powyższy link należy wybrać posiadany program do odtwarzania filmów np. Windows Media Player.

.

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”. Dzisiaj kontynuujemy serię różnych kolorów systemu czakr.

Dzisiaj pragnę skupić się na kolorze BRĄZOWYM, który właściwie nie jest częścią systemu czakr. W naszym ciele ta partia koloru zajmuje największą część obszaru energetycznego ciała, począwszy od ud w dół aż do stóp.

KOLOR BRĄZOWY jest kolorem ziemi, czyli uziemiającym i balansującym całość naszej energii.

.

Jeżeli kiedykolwiek czujesz się podenerwowany czy zaniepokojony, lub w zmiennym nastroju to wizualizuj sobie kolor brązowy w środku i na zewnątrz ciała i tkwij w tej wizualizacji tak długo, jak długo będzie to potrzebne żeby poczuć się uziemionym i zbalansowanym.

 

Rozpatrując kolor brązowy pod względem języka Hiperprzestrzeni, to BRĄZ odnosi się do CZASU BIEŻĄCEGO.

I tak, jeżeli pracujesz w Hiperprzestrzeni udając się na zewnątrz poza linie czasowe, to kolor brązowy odgrywa rolę bezpiecznej ucieczki i bezpiecznego powrotu do obecnego momentu – natychmiast Cię uziemiając i balansując.

I jak już Wam wiadomo, we wszystkich moich ćwiczeniach Hiperprzestrzeni zawsze zakańczam je, otaczając osobę kolorem brązowym, co w efekcie zakańcza te energie uziemiając i cofając osobę do fizycznej rzeczywistości.

Jeżeli spożywasz dużą ilość protein, to one również umieszczą Cię w kolorze brązowym. Często ludzie odczuwają potrzebę zapalenia papierosa – palenie również automatycznie otoczy Cię energią koloru brązowego.

Jeżeli ożywasz koloru brązowego energetycznie, to nie masz potrzeby sięgania po inne źródła pomocy w celu uziemiania i balansowania.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

 

3. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Blado-Czerwony

 

Witam

Z tej strony Stewart A. Swerdlow. Dzisiaj skupimy się nad kolorem BLADO-CZERWONYM. Jest on kolorem czakry zwanej CZAKRĄ PODSTAWY lub Czakrą Korzenia, która jest pierwszą warstwą Systemu Czakr.

Zaczyna się od górnej części ud do kości łonowej i tak kolor blado-czerwony jest częścią energii pola energetycznego naszego ciała.

To jest tam, gdzie energia Ziemi wchodzi poprzez krocze, kierując się w górę wzdłuż kręgosłupa do pozostałej części naszego ciała, i w gruczole szyszynki ta energia jest odpowiednio rozsyłana tam, gdzie jest na nią zapotrzebowanie.

KOLOR BLADO-CZERWONY powinien być w tym odcieniu. Jeżeli odchylicie się od tego odcienia, kolor zmieni znaczenie. Tutaj odsyłam Was do „Pomocnika Uzdrowiciela”, gdzie opisuję dokładnie wszystkie kolory i ich znaczenie.

Jeżeli chodzi o System Czakr, to w tym celu używamy koloru blado-czerwonego jako energii ciała. Dla mężczyzn jest to czakra seksualna jak również energia kreatywności.

 

Kolor czerwony może być używany gdy czujemy się zmęczeni i odczuwamy potrzebę energetyzowania się w celu dokończenia tego, co zaczęliśmy robić, lub inne ćwiczenia w trakcie ich dokonywania. Do tego celu używaj kolor blado-czerwony w Czakrze Podstawy lub inaczej w Korzeniu – w czakrze znajdującej się w okolicy kości łonowej.

.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

.

 

4. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Blado-Pomarańczowy

 

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”. Teraz opowiem Wam o kolorze Blado-Pomarańczowym. Jest to kolejna sekwencja po Czakrze Podstawowej (Czakrze Korzenia).

Jest ona właściwie częścią Czakry Sakralnej, która usytuowana jest pomiędzy kością łonową i pępkiem. Ten kolor to BLADO-POMARAŃCZOWY.

 

Pamiętajcie, że odcienie są ekstremalnie ważne, ponieważ odcienie w ciemniejszym tonie mają kompletnie inne znaczenie, takie jakich nie chcielibyście mieć w swoim ciele.

.

Kolor blado-pomarańczowy w Hiperprzestrzeni reprezentuje ABSOLUTNĄ PRAWDĘ I KREATYWNOŚĆ. Dla kobiet reprezentuje kreatywną energię lub poród itp.

.

Jeżeli czytamy lub oglądamy coś, bądź rozmawiamy z kimś i pragniemy się upewnić czy to jest PRAWDĄ, możemy otoczyć mentalnie obiekt lub osobę tym kolorem i jeżeli informacja jest prawdziwa, pozostanie w tym kolorze BLADO-POMARAŃCZOWYM. Jeżeli natomiast zatoczony kolor się zmieni to automatycznie wiemy, że informacja jest NIEPRAWDZIWA.

.

Jeżeli robimy coś kreatywnego jak malarstwo, poezja itp. i otoczymy kolorem blado-pomarańczowym siebie jak i swoje pole energetyczne wewnątrz i na zewnątrz swojego ciała to kolor ten wykreuje kreatywną energię, która będzie nas motywowała do kontynuowania i dokończenia kreatywnej pracy.

Kolor BLADO-POMARAŃCZOWY jest bardzo ważnym kolorem. Jest jednym z kolorów, które możesz używać BEZ ZGODY NADDUSZY i umieszczać go gdziekolwiek potrzebujesz coś testować, ponieważ PRAWDA JEST ZAWSZE DOPUSZCZALNA I WSKAZANA.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

 

 

5. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Blado-Żółty

 

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”.

Przedstawiam Wam kolor blado-żółty. Jest to kolor czakry Splotu Słonecznego, od pępka do mostka. Funkcje tej czakry to RECEPCJA, POCHŁANIANIE I ROZUMIENIE.

Dlatego ten obszar jest obszarem trawienia. Spożywanie jedzenia właściwie reprezentuje wchłanianie informacji na poziomie mentalnym, tak jak nasze ciało pochłania i trawi pożywienie fizyczne. System trawienia pomoże Wam w tym z zastosowaniem koloru blado-żółtego.

.

Kolor blado-żółty pomoże Ci w uczeniu się. Czy jesteś studentem czy też kierownikiem, czegokolwiek się uczysz, czy potrzebujesz się nauczyć lub rozumieć. Otaczając się kolorem blado-żółtym będziesz w stanie zrozumieć i utrwalić dany materiał (czyli informacje) doskonale.

.

Jeżeli masz jakikolwiek problem z trawieniem, to otaczając obszar żołądka – od pępka do mostka tym kolorem pomożesz sobie z asymilowaniem i trawieniem jedzenia, które spożywasz.

.

Jeszcze raz przypominam, że jest bardzo istotne utrzymywanie odcienia koloru jakim jest BLADO-ŻÓŁTY. Jeśli np. odchylisz się do ciemniejszego tonu tego koloru, to niefortunnie znajdziesz się w innej częstotliwości i pod wpływem programu kontroli umysłu itp.

.

I ponownie odsyłam Was do „Podręcznika Uzdrowiciela” żebyście zapoznali się z odcieniami ŻÓŁTEGO koloru i z ich znaczeniem.

 

My chcemy utrwalać kolor blado-żółty w naszym ciele. Dlatego praktykujcie ten kolor i obserwujcie w jaki sposób wpływa on na poprawę nauczania i wchłaniania, a to z kolei pomoże Wam utrwalić nowo poznany materiał i jako pomoc w codziennym życiu.
.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

 


6. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Średnio-Zielony

 

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”.

Omówimy dzisiaj kolor ŚREDNIO-ZIELONY. Kolor średnio-zielony (zieleń trawiasta) to kolor Czakry Serca na obszarze od kości obojczykowej do mostka.

Czakra ta łączy wiele bardzo ważnych części ciała na tym obszarze, takich jak: płuca, serce, a nawet górna część wątroby.

Kolor średnio-zielony w Hiperprzestrzeni odzwierciedla EMOCJE I CZAS PRZESZŁY. Im ciemniejszy odcień tej zieleni, tym odleglejszy czas przeszły. Im jaśniejszy odcień, tym bardziej aktualna część czasu przeszłego.

Używając koloru średnio-zielonego w obszarze Czakry Serca można uzdrawiać organy w tym obszarze.

Jeżeli znajdujecie się w sytuacji emocjonalnej, otoczcie się tym kolorem, co w efekcie pozwoli tym emocjom wypłynąć na powierzchnię (świadomości) i usunąć je lub rozprawić się z nimi zależnie od potrzeby.

 .

Kolor ten jest również kolorem TLENU. Kiedy czujesz się słaby lub osłabiony to wdychaj powoli nosem kolor średnio-zielony wypełniając płuca tym kolorem i pomału, przez usta wydychaj inne kolory, których obecność w tej czakrze jest nieskazana.

Wdychamy i wydychamy tak długo, aż kolor wydychany zrówna się z kolorem średnio-zielonym. Wtedy mamy pewność, że w pełni dotleniliśmy nasze ciało.

 .

Gorąco polecam spłukiwanie całego ciała kolorem średnio-zielonym. Plansza tego procesu spłukiwania jest dostępna na naszej stronie https://expansions.com/

Odsyłam również do „Przewodnika po Hiperprzestrzeni” jak również do „Podręcznika Uzdrowiciela”, które dokładnie omawiają kolor średnio-zielony.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

 

 

7. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Niebieski Lodowy

 

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow z pierwszym segmentem, który jest podrozdziałem z cyklu „Zdrowe Życie”.

Pragnę Wam przedstawić kolor „niebieski-zimny-lodowy”, który jest częścią gardła i tarczycy. Znajduje się od podstawy nosa w dół do gardła i tarczycy.

Kolor ten posiada wiele ważnych funkcji. W Hiperprzestrzeni jest to kolor komunikowania się, a więc jeżeli pragniecie urzeczywistnić waszą myśl, czy też wypowiedzieć się, użycie tego koloru jest bardzo pomocne.

Kolor ten otwiera werbalną część naszego mózgu podsuwając słowa do wypowiadania.

Kolor lodowy-niebieski jest również kolorem uzdrawiania. Kolor ten jest w stanie zredukować gorączkę, opuchnięcia, ciśnienie krwi a nawet zatrzymać lub zredukować krwawienie.

.

Jeżeli skaleczycie się lub jesteście zranieni i rana krwawi, to wyobraźcie sobie kolor zimny-niebieski-lodowy wewnątrz i dookoła tej rany. To zatrzyma krwawienie i zredukuje opuchnięcie jakie mogłoby się wytworzyć.

.

Kolor niebieski-lodowy w języku Hiperprzestrzeni oznacza również natychmiastowy czas przyszły. A więc, jeżeli pragniemy mentalnie zajrzeć w naszą bardzo bliską przyszłość, otoczmy się tym kolorem, a będziemy w stanie zobaczyć możliwości naszych ewentualnych zdarzeń.

Kolor niebieski-lodowy ma dużo funkcji. Pracuje on dla tarczycy, przytarczycy, oraz dla obszaru kręgosłupa szyjnego.

 

Materiał o kolorach zawarty jest w „Przewodnika po Hiperprzestrzeni” i w „Podręcznika Uzdrowiciela”. Dużo materiałów na ten temat znajdziecie również na YouTube.

 

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

.

 .

8. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Błękit Królewski

 .

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”.

Pragnę Wam przedstawić kolor „Błękit Królewski”, który jest bardzo istotnym kolorem czakry w naszym ciele, kolorem Czakry SZYSZYNKI, która znajduje się pomiędzy podstawą czoła a czubkiem nosa.

Jest tu usytuowanych większość naszych fizycznych zmysłów jak i większość naszego mózgu.

Kolor „Błękit Królewski” jest kolorem-kodem wejścia w Hiperprzestrzeń i w jakiejkolwiek jej pracy. Da się to zauważyć przy moich pracach i wizualizacjach kiedy prowadząc Was, zalecam wycentrować się używając koloru Błękitu Królewskiego jako punktu skupienia.

Kolor ten spełnia funkcję ŁĄCZNIKA pomiędzy fizyczną i niefizyczną przestrzenią egzystencji.

Kolor „Błękit Królewski” może przenieść Cię do Twojej PRZYSZŁOŚCI jeżeli spoglądamy na częstotliwość czasu liniowego.

Kolor ten uzdrawia oczy, zatoki, słuch i każdy organ, który znajduje się w tej części głowy.

Ćwiczcie ten kolor codziennie, ponieważ jest on połączony w większości z poziomem Hiperprzestrzeni naszej egzystencji, z którym tak naprawdę jesteśmy połączeni, ale najczęściej zapominamy kim i czym jesteśmy.

Kolor „Błękit Królewski” pomaga nam w usuwaniu programów, w ćwiczeniach typu „Dziecko We Mnie”, w „Odpuszczaniu-Wybaczaniu” i zawsze w centrowaniu siebie na tle tego koloru, który jest jednym z najważniejszych kolorów czakr.

.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

.

 

9. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Fioletowy

.

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”.

Pragnę Wam przedstawić Kolor Fioletowy, który mieści się w obszarze czoła i nieco powyżej głowy. Pasmo tej czakry znamy jako CZAKRA KORONY i znajduje się ona na samej górze Systemu Czakr.

Fiolet posiada funkcje FILTRACJI i OCHRONY energii i dlatego tam się mieści. Nasze ciało to pewna wiązka energii, a fiolet lub CZAKRA KORONY jest tym zabezpieczeniem i staramy się utrzymać to bezpieczeństwo.

 

Gorąco rekomenduję Ci zapoznanie się z materiałem, w którym opisuję technikę „Najwyższej Ochrony”: w „Przewodniku po Hiperprzestrzeni” i w „Podręczniku Uzdrowiciela”, które pomogą Ci wdrożyć i stosować technikę fioletowej „Najwyższej Ochrony” dla siebie, swoich najbliższych, swojego domu i cokolwiek uważasz, że potrzebujesz filtrować i chronić.

FIOLET często jest mylony z kolorem PURPUROWYM i kolorem LAWENDY. Kolor Fioletowy jest zupełnie innym kolorem. Jest identycznym kolorem z tym jaki ma kamień AMETYST.

Jeżeli potrzebujesz wizualizacyjnej pomocy oprócz tej szarfy z czakrami, to posłuż się ametystem, który zawsze może być obrazowany w obszarze szyszynki.

.

Jeszcze raz: Fiolet jest zawsze w Czakrze Korony.

.

Kolor Fioletowy może być używany do spłukiwania-oczyszczania ciała, do usuwania chorób, bakterii i różnych złogów w ciele.

.

Bardzo często zauważysz, że stosuję ten kolor w technikach usuwania programów i jako kolor do spłukiwania-oczyszczania energii programu z energii naszego umysłu.

.

Używaj tego koloru na co dzień w celu ochrony własnej i wszystkiego co znajduje się w Twoim zasięgu.

.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

 

.

10. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Srebrny

 .

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”.

Pragnę omówić dzisiaj kolor SREBRNY. Nie jest on czakrą, ale jak już wielu z Was wie, stanowi on część energii „Nad Duszy” (Over soul).

Jeżeli utrzymujesz mentalnie Symbol „Nad Duszy” – srebrny znak nieskończoności nad Czakrą Korony, to łączy Cię on z „Nad Duszą” i z częścią Wyższej Inteligencji, która jest częścią nas samych. Kolor srebrny jest również oczyszczalnikiem.

.

Jeżeli mentalnie będziemy odsyłać osoby, rzeczy lub zdarzenia nieprzyjemne dla nas mentalnie lub emocjonalne codziennie do góry poprzez Czakrę Korony do srebrnego znaku nieskończoności, to ta odesłana energia będzie przerobiona wtórnie, oczyszczona, doenergetyzowana, a następnie zesłana na dół do nas w taki sposób, że odbierzemy ją ze zrozumieniem i z łatwym przyswojeniem.

.

Kolorem Srebrnym możemy oczyścić nasze ciało. Stanowi on wspaniały oczyszczalnik wszelkich płynów znajdujących się w naszym ciele: krew, wodę itp., a nawet hormony, o których wspominam w naszych filmach o technikach uzdrawiania.

Kolor Srebrny jest obszernie omówiony w naszych książkach: „Rozszyfrowanie Twojego Życia” (Decoding Your Life), w „Przewodniku po Hiperprzestrzeni” i w „Podręczniku Uzdrowiciela”… więc, pracujcie codziennie ze Srebrnym Symbolem Nieskończoności.

Pamiętajcie: Nie pozostawajcie w tym kolorze, ale utrzymujcie Symbol nad Czakrą Korony, ponieważ ten kolor nie jest częścią naszego systemu ani Systemu Czakr naszego ciała.

Kolor Srebrny jest kolorem energii naszej „Nad Duszy”. Studiując i dowiadując się więcej na temat „Nad Duszy” pogłębisz wiedzę na temat wyższej części samego siebie.

 

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

.

.

11. Kolory w Systemie Czakr – Kolor Złoty

 .

Witam wszystkich.

Z tej strony Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”.

Pragnę omówić dzisiaj Kolor ZŁOTY. Kolor Złoty jest bardzo trudny w odtworzeniu jego prawidłowego odcienia, czy to w materiałach czy też na ekranach komputera. Bardzo często odcień ten prezentuje się jako odcień żółci.

Najlepszą pomocą w wizualizacji w tym momencie może nam posłużyć biżuteria złota 10 lub 14 karatów.

 

Złoto reprezentuje UMYSŁ BOSKI. Jest to bardzo, ale to bardzo wysoka częstotliwość, która nie jest normalną częścią naszego fizycznego ciała.

.

Jeśli otoczysz się tym kolorem dookoła swojego ciała i wewnątrz siebie, to oczyścisz się i połączysz z Boskim Umysłem, który zawsze jest w Tobie.

Po takim połączeniu jest bardzo ważne otoczyć siebie i zbalansować kolorem brązowym, żeby ponownie połączyć się fizycznie, jako nasze ciało z Ziemią. Bo to jest główny powód dlaczego jesteśmy tutaj teraz.

.

Stosuj Kolor Złoty przy modlitwach i kiedykolwiek łączysz się z Boskim Umysłem zawartym w Tobie i kiedykolwiek łączysz się z „Internetem Nad Duszy i Boskim Umysłem”. W tym momencie KOLOR ZŁOTY to perfekcyjne zastosowanie!

Praktykujcie, używajcie tego koloru. Odwołajcie się do mojego „Podręcznika Uzdrowiciela” i filmy, które są dostępne na YouTube.

Ale pamiętajcie zawsze stosować „uziemienie” i zbalansowanie siebie. Jest to bardzo ważne.

.

Stewart A. Swerdlow w cyklu „Zdrowe Życie”

 .

.

.

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

2 komentarze na “ Kolory w Systemie Czakr wg Stewarta Swerdlowa ”

 1. Katarzyna pisze:

  Dzień dobry.
  Tutaj i teraz chciałabym oficjalnie podziękować Ci Wiesiu, za trud i pracę jaką włożyłeś aby powstała ta WSPANIAŁA STRONA o KOLORACH W SYSTEMIE CZAKR.!:)
  To niezwykle cenny materiał!:) Teraz mam motywację aby ćwiczyć i wizualizować. Wiem,że to wymaga systematyczności, ale myślę, że warto robić coś dla siebie i poświęcić temu trochę czasu.To będzie NAGRODA dla UMYSŁU i CIAŁA. Ślicznie dziękuję za pomoc i wsparcie. :) Pozdrawiam serdecznie.

 2. Jolanta pisze:

  Witam serdeczne podziękowania za publikację wykładów dot. czakr, nareszcie czytelny, jasny
  przekaz.To bardzo mobilizuje do pracy nad sobą.
  Bardzo dziękuję za możliwość skorzystania z tych publikacji.

Trackbacks & Pingbacks:

Zostaw komentarz