.

Kasia i Piotr

.

„Wszystko, co potrafisz sobie wyobrazić, jest możliwe.

Twoją granicą jest wyobraźnia.”

 

dr Richard Bartlett – autor książki „Matryca energetyczna”

.

 

Witamy w świecie magii na miarę nowych czasów. Magii, wspartej odkryciami fizyków kwantowych, ale i opartej na wielowiekowych doświadczeniach duchowych różnych systemów filozoficznych i religijnych.

.

Prawdziwą magią jest niezwykle popularna na Zachodzie Europy, głównie w Niemczech, Francji i Szwajcarii Metoda Dwupunktowa.

W naszym materialistycznie ukierunkowanym świecie wszystko ulega zmianom, od przyrody, systemów finansowych, po zdrowie i politykę. Czujemy na sobie oddech tych zmian.

Metoda Dwupunktowa jest metodą uniwersalną – dotyczyć może każdego aspektu życia: negatywnych przekonań, aktywacji sił (samo)uzdrawiających, czy całkiem codziennych problemów, a przy tym jest łatwa do nauczenia się i nadaje się dla każdego.

Terapeuci mogą ją stosować w pracy z pacjentami. Działa ona szybko i jest skuteczna.

Kiedy już się jej nauczysz, i – co najważniejsze – będziesz stosował ją na co dzień, bawiąc się nią czasami, zobaczysz jak zmienia się Twoje życie, jak poszerza się Twoja świadomość, jak zaczynasz „przyciągać” do siebie szczęście i spełnienie, jak poprawia się Twoje zdrowie…

.

.

.

Dzięki Metodzie Dwupunktowej dowiesz się:

 • – jak korzystnie wpływać na zdrowie swoje oraz innych osób, także na odległość;
 • – jak pomóc sobie i innym w sytuacjach stresowych;
 • – jak poprawić relacje w związku;
 • – jak korzystać z nieskończonej ilości informacji zawartych w polu informacyjnym (matrycy), poszerzających postrzeganie rzeczywistości i umożliwiających zmianę;
 • – jak skutecznie zmienić niekorzystne wzorce postępowania, by łatwiej osiągać cele;
 • – jak otworzyć się na dostatek i obfitość, które w magiczny sposób sam „wyczarujesz” dzięki prawom odkrytym przez mechanikę kwantową;
 • – jak pomagać innym ludziom przy ich emocjonalnych i zdrowotnych problemach;
 • – jak pomagać chorym zwierzętom;
 • – jak wpływać na poprawę swojej sytuacji finansowej;
 • – jak odkryć, że przeszłość nie jest już dla Ciebie obciążeniem;
 • – jak projektować swoją przyszłość z ufnością i radością w sercu.

 

Jak to działa?

 

Aby poczuć w swoim życiu szczęście i spełnienie, należy zmienić swoje postrzeganie.

Innymi słowy: musimy puścić (uwolnić) swoje negatywne, ograniczające przekonania.

Co to znaczy? I dlaczego jest to dla nas takie zbawienne i cudowne?

Dlatego, że świat, który uznajemy za prawdziwy, jest, zgodnie z tym, co udowadnia mechanika kwantowa, tylko projekcją, która powstaje w naszych głowach…

Niestety, ta projekcja warunkowana jest naszymi własnymi myślami i programami, zazwyczaj bardzo nas ograniczającymi, których mocno się trzymamy.

Kiedy po „dwupunkcie” „uderzy” nas fala kwantowa (a odczucia podczas załamania fali nie są z niczym porównywalne) i pozwolimy sobie osunąć się w bezpiecznie podtrzymujące nas ręce, doznamy niesamowitych wrażeń. Świat może zacząć „wirować” – ilość napływających nowych informacji spowoduje różne reakcje.

Jak to, to jest takie proste?! Wystarczy puścić i… już mogę zacząć nowe, fascynujące życie?

Odpowiedź brzmi: dopóki nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz.

Dołącz do naszej międzynarodowej kwantowej rodziny!

.

Uzdrawianie kwantowe (Metodę Dwupunktową) możemy rozumieć jako samouzdrawianie. W naszej osobistej matrycy zapisane są wszystkie informacje, które nas dotyczą – w tym stare, niekorzystne programy, wg których żyjemy, nasze przekonania, ale także różne zranienia i ból.

Korzystając z narzędzia, jakim jest dwupunkt, szybko transformujemy te negatywne tematy. Zmieniamy postrzeganie i wtedy mają szansę zniknąć także symptomy „choroby”.

Będąc obserwatorami, stajemy się równocześnie kreatorami nowej rzeczywistości.

 

Metoda Dwupunktowa jest nazwą własną systemu, który został stworzony w Niemczech w 2009 roku jako kompilacja Matrycy Energetycznej (Matrix Energetics) dr Richarda Bartletta i Synchronizacji Kwantowej (Quantum Entrainment) dr Franka Kinslowa, ponieważ obydwaj panowie uznawani są za „ojców dwupunktu”.

 

 

Prekursorami tej Metody w Polsce są Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński.

.

.

Kasia Świstelnicka. Katarzyna Świstelnicka – z wykształcenia jest ..germanistką, absolwentką Uniwersytetu ..im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. ..Zatrudniona w Akademickim Centrum ..Kształcenia Językowego Uniwersytetu ..Szczecińskiego.

Przez całe swoje życie podążała ścieżką rozwoju duchowego, poszukując odpowiedzi na wiele egzystencjalnych pytań.Jest autorką pierwszej polskiej książki o dwupunkcie pt. „Magiczny dwupunkt. Kwantowe uzdrawianie świadomością”.

 

”Świat jest w procesie transformacji, czujemy na sobie oddech tych zmian. Świadomość Nowych Czasów opiera się na innych paradygmatach postępowania i polega na połączeniu umysłu i serca. Otwiera nas ona na uczucia i wyrażanie siebie, samorozwój i zrozumienie, że sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje zdrowie, relacje, otoczenie, kraj i za to, co dzieje się na świecie. Mamy szansę rozpocząć te zmiany od siebie.”

Katarzyna Świstelnicka

 

Piotr Kaliński..Piotr Kaliński – z zawodu jest ekonomistą ..i bioenergoterapeutą. Większość życia ..zawodowego spędził pracując z ludźmi i blisko ..ludzi.

..Przez dwadzieścia lat z pasją poznawał meandry ..ducha i umysłu, uczestnicząc w licznych kursach ..rozwoju osobistego. Poznał chyba wszystkie znane metody uzdrawiania.

Poszukiwanie metody idealnej doprowadziło go w 2012 roku do poznania Metody Dwupunktowej (praca ze świadomością), która pomogła już tysiącom osób i zrewolucjonizowała także jego życie.

 

Oboje, Kasia i Piotr zafascynowani mechaniką kwantową, wzięli udział w licznych szkoleniach u Richarda Bartletta (Matryca Energetyczna) oraz Franka Kinslowa (Synchronizacja Kwantowa), poznając metody świadomego kreowania życia.

Od 2013 roku prowadzą razem warsztaty Metody Dwupunktowej pomagając innym zrozumieć to, że jako ludzkość stanowimy jedność oraz, że jesteśmy połączeni ze wszystkim co istnieje.

Zmieniają siebie, by zmienić też świat i z pasją przekazują to innym.

.

W celu szerokiego upowszechniania w Polsce dwupunktu i wszystkiego tego, co on ze sobą niesie powołaliśmy Instytut Świadomości Kwantowej SKiSK.

Daje to nam nowe możliwości. Poprzez Instytut będziemy mogli uregulować pewne sprawy, na przykład zaproponować szkolenia na trenerów i system wsparcia w tym zakresie.

Oprócz tego mamy też inne pomysły. Nie chcemy ograniczać się tylko do naszej działalności. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i sugestie.

Powołanie Instytutu jest wynikiem naszych ponad dwuletnich rozmów na ten temat oraz oczywiście doświadczenia, które zdobyliśmy, prowadząc warsztaty w całej Polsce.

W ciągu tego czasu wielokrotnie wymienialiśmy poglądy dotyczące naszych zainteresowań.

Powołanie Instytutu traktujemy jako naturalną konsekwencję dalszego rozwoju. Jesteśmy gotowi na kolejny krok.


Od zawsze priorytetem Piotra było rozwijanie świadomości, swojej a także innych ludzi na Ziemi. Można powiedzieć, że poświęcił temu celowi całe swoje życie.

Natomiast Kasia dołączyła, kiedy zawezwało ją pole. A może było odwrotnie? Któż to teraz pamięta…

Mamy wrażenie, że Instytut może więcej. Być może otwiera niektóre, do tej pory zamknięte drzwi.

Ponieważ za dr. Richardem Bartlettem wyznajemy zasadę, że „granicą jest wyobraźnia”, nasz Instytut niczego nie ogranicza. Wręcz przeciwnie, stwarza nową przestrzeń.


Na swojej drodze spotkaliśmy setki cudownych istot. Każda z nich przyczyniła się w pewnym sensie do powstania SKiSK.

Pozostajemy z zaufaniem, że nadal jesteśmy blisko Was, a może nawet jeszcze bliżej.

 

To Wy jesteście esencją tego, co robimy.

 

Więcej informacji znajdziesz na naszych stronach:

www.dwupunkt.com

www.skisk.pl

Na Forum: www.dwupunkt.com/forum

oraz na FB: Metoda Dwupunktowa

 

Kontaktować się z nami możesz poprzez adres e-mail:

kontakt@dwupunkt.com

.

.

.