W intencji Łagodnych Przemian na Ziemi, Pokoju i Harmonii, Światła i Miłości, Wzrostu Świadomości Wszystkich Istot, Rozwoju Osobistego… i Tego Co Każdy w Sercu Poczuje.

Bal Elfów 500x743.

.

Proponujemy ludziom o otwartych sercach i umysłach samodzielne zorganizowanie spotkań, w mniejszym lub większym gronie, w dowolnym miejscu Polski i Świata.

 .

Warto skorzystać z letniej aury, z dóbr i piękna Natury i świętować w plenerze, przy ognisku, śpiewie, tańcach, poczęstunku i koniecznie z płonącymi lampionami szczęścia, rozświetlającymi niebo w tą wyjątkową noc.

 

Obchody Święta Miłości do Ziemi, to czas wyjątkowy dla nas wszystkich – Ludzi, Ziemi i całej Natury.

 

Podczas każdego przesilenia otwiera się Energetyczny Portal, przez który spływa potężny strumień Kosmicznej, zasilającej Energii oraz informacje dotyczące naszego duchowego dziedzictwa i pełni osobistych możliwości.

 

Korzystając z tego i naszych dobrych intencji, wykreujmy Pozytywne Zmiany na Ziemi, dla naszego wspólnego dobra i dla dobra przyszłych pokoleń.

 

Postarajmy się skupić uwagę na otaczającym nas świecie, na sobie nawzajem, na relacjach w rodzinie, partnerstwie.

 

Przypomnijmy o wdzięczności i szacunku, które winniśmy sobie nawzajem, naszej Ziemi i całej Naturze.

 

Obudźmy w sobie Ducha Przyjaźni, Współdziałania, Poczucia Jedności.

Wzniećmy w sobie radość dziecięcych serc, otwartych na „niemożliwe”.

Poddajmy się pozytywnym, uzdrawiającym transformacjom.

 Zasilmy się w tym szczególnym momencie świeżą, potężną energią – jakże potrzebną wszystkim do życia.

 

Otwórzmy się na wszelką obfitość.

 

Wyraźmy Radość Naszych Serc, zachwyt nad pięknem Ziemi i Wdzięczność za wszystko co nam daje. Bo to chwila Pamięci o Niej i moment zwrócenia ku Niej swych Serc.

 

Czas odpowiedni na to jest … zawsze ale przede wszystkim w momencie najmocniejszych doznań energetycznych, czyli podczas przesileń i równonocy.

 

Przeznaczmy trochę czasu, np. przy ognisku, na czytanie przypowieści czy bajek z morałem, zachęcających do refleksji nad własnym życiem lub budujących pozytywnie rozmów.

.

Każdy Bal Elfów ma temat wiodący, pozwalający uzdrowić jakiś syndrom.

.

Uczestnicząc w nim możemy spodziewać się poprawy relacji, wzrostu poczucia własnej wartości i miłości do siebie, innych i świata, entuzjazmu do życia, radości, wzrostu świadomości, lepszej relacji z materią, uzdrowienia miejsc i aktywowania mocy – mocy tych miejsc i osobistej, lepszych skutków dla Ziemi i Jej Mieszkańców.

 

Pomóżmy więc Ziemi w oczyszczeniu Jej energii z nagromadzonych dysharmonii, wynikających z działań ludzi, przeprośmy Matkę Ziemię i Jej Mieszkańców za wyniszczające działania.

 

Bale Elfów uruchamiają w nas kreatywność i artyzm, ukryte predyspozycje oraz odwagę do rozwijania tego, co może być wykorzystane w potrzebach egzystencjalnych.

To furtka do wewnętrznych Skarbów  Boskiego Dziecka w nas.

To uruchomienie pełni naszego potencjału – właśnie Boskiego Dziedzictwa.

To tylko niektóre efekty.

 

Bale Elfów obchodzimy cyklicznie, cztery razy w roku, w przesilenia i równonoce. Nie maja one charakteru komercyjnego.

 

Jeśli chcesz ogłosić na swojej stronie internetowej, blogu, facebooku, czy w inny sposób informacje o dobrodziejstwie cyklicznych Balów Elfów i najbliższej dacie kolejnych obchodów, to z Serca Dziękujemy.

Jest to działanie non profit – jego celem jest Jedność nas wszystkich i połączenie sił z Miłości do Ziemi i w trosce o przyszłość naszą i następnych pokoleń.

 

W tym roku przesilenie letnie wypada w sobotę 21 czerwca, o godzinie 12.51 i rozpoczyna astronomiczne lato na półkuli północnej.

.

Wikipedia podaje, że noc z 21 na 22 czerwca, to Noc Kupały (kupalnocka, kupała), słowiańskie święto ognia, wody, słońca i księżyca, urodzaju, płodności, radości i miłości, powszechnie obchodzone niegdyś na obszarach zamieszkiwanych przez ludy słowiańskie i inne.

.

Przeprowadzane w tę noc obrzędy miały zapewnić świętującym zdrowie i urodzaj.

 

Tak więc łącząc Obchody Święta Miłości do Ziemi z tradycjami słowiańskimi, podążmy za słowami Jana Kochanowskiego:

.

 .

„ … A teraz ten wieczór sławny

Święćmy jako zwyczaj dawny,

Niecąc ognie do świtania,

Nie bez pieśni, nie bez grania!…”

.

Jan Kochanowski „Pieśń Świętojańska o Sobótce”

 

Polecam też tekst do Lawendowej Medytacji:

www.veni-loveandlight.com/lawendowa-medytacja

 

 

Służymy wszelką możliwą pomocą organizatorom

„Balu Elfów – Lato” w każdym zakątku Ziemi.

 

Zapraszamy

Venisjana

 

 

Moje dane kontaktowe:

 veni45@op.pl

Możesz też do mnie napisać sms na numer: 794 544 860 a podam Ci aktualny numer na który będziesz mógł/mogła do mnie zadzwonić (mój, jeśli będę miała wolną chwilę lub którejś mojej asystentki).

 

 

 

 

Zapraszam również na:

 

Kurs Odżywiania Światłem

DP 28-29.06.14r

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

.

.

.