.

Archanioł Melchizedek to Przedwieczny Mistrz Światła, Logos Wszechświata, porządkujący niebiańskie światy w celu ich przejścia do Nowego Stworzenia.

 

Razem z Archaniołem Michałem i Archaniołem Metatronem działa dla Dobra ratowania, nauczania oraz odbudowania światów uduchowiając cały nasz Wszechświat.

.

 

Melchizedek jest Nauczycielem i Mistrzem Wniebowstąpionym, odpowiedzialnym za porządek w pradawnym kosmicznym Zakonie Melchizedeków.

 

Melchizedekowie to wysoko postawione Istoty w Kosmicznej Hierarchii Światła. Pojawiają się oni w Lokalnym Wszechświecie, aby być doradcami, opiekunami i nauczycielami Wiary w Jedynego Boga.

 

Wszyscy Wzniesieni Mistrzowie, którzy przyszli teraz na Ziemię, przybyli, aby przynieść ochronę i intensywny transmutujący ogień, aby powracająca „karma” mogła być złagodzona lub całkowicie wymazana.

 

Ten proces wymazania i transmutacji „karmy” powinien odbyć się na fizycznym planie, z Twoim udziałem, z udziałem Twojego Płomienia Serca, który przyjmuje fioletowy płomień, przywołuje go i wita wspólne działania 144 000 Mistrzów Zakonu Melchizedeka.

 

W czasie planetarnych kryzysów Mistrzowie wcielają się w fizyczne ciało. Makiwenta Melchizedek przyszedł pięć tysięcy lat temu. Przyjął fizyczne ciało poprzez transformację energii (materializację), nie rodząc się dzieckiem.

 

W Biblii mówi się o nim tak:


Będąc bez ojca, bez matki, bez rodowodu, nie mając ani początku dni, ani końca życia, lecz upodobniony do Syna Bożego, pozostaje kapłanem na zawsze” (do Hebrajczyków 7:3).

 

Na pustyni odbyła się materializacja plazmowego ducha Melchizedeka w ciało fizyczne. I wszedł Melchizedek do namiotu pasterza Admona i objawił:


Jestem Melchizedek, kapłan El-Eljona, Najwyższego, jednego i jedynego Boga”.

 

Rola Melchizedeka polega na podtrzymaniu Płomienia Życia na ołtarzu Świątyni, Domu, Serca.

 

Powołaniem Melchizedeka jest ochranianie Płomienia Życia na rzecz planetarnych i gwiezdnych cyklów ewolucyjnych.

 

Kapłani Zakonu Melchizedeka ochraniają Płomień w imieniu dusz, które przechodzą ewolucję na różnych stopniach drabiny życia.

 

Niosą oni Miłość, Miłosierdzie i rytuały Siódmego Promienia, aby dusze te mogły, krok za krokiem, osiągnąć Własną Boskość.

 

Wszyscy Melchizedekowie na Ziemi pracują poprzez Zakon Melchizedeków „Alfy i Omegi”, jest to pierwszy Zakon Wielkiego Białego Braterstwa.

 

Członkami Braterstwa są mężczyźni i kobiety. W Wielkim Białym Braterstwie jest 72 Zakony.

 

Zakon Melchizedeka – to jądro, istota i prototyp duchowych nauk planety Ziemia. Świadomość Melchizedeków jest starsza niż ten Wszechświat.

 

Melchizedek to niekoniecznie imię człowieka, który kiedyś żył na Ziemi. Jest to imię kosmicznego stanu kapłaństwa.

 

Stać się podobnym do Melchizedeka może tylko ten, kto jest odcięty od swoich korzeni w Materii, od korzeni w ludzkim tworzeniu, kto staje się całkowicie Boskim Dzieckiem. Ten, kto całkowicie jest uwolniony od świadomości zbiorowej.

 

Świadomość ta była świadkiem Początku Tworzenia we Wszechświecie tej przestrzeni-czasu-wymiaru – jednego z wielu Wszechświatów.

 

O Melchizedeku w Biblii wspomina się, że jest to ten sam kapłan, który pobłogosławił Abrahama. Jezus był arcykapłanem w Zakonie Melchizedeków. W Biblii o Nim powiedziano: „Tyś kapłanem na wieki wedle porządku Melchizedeka”.

 

Cały Wszechświat posiada świadomość i jest całkowicie żywy, i tak było zawsze. Nic nie jest nieożywione, jak mogłoby się wydawać, wszystko składa się po prostu z różnych poziomów świadomości, w taki czy inny sposób.

 

Poziom Świadomości Melchizedeka jest jeszcze jednym aspektem Świadomości Jedynego.

.

Kiedy mówi się o Melchizedeku i Jezusie, mówi się o Mistrzach, którzy przeszli przez cały krąg i powrócili do Źródła. Oni odbudowali siebie zgodnie z Boskim Obrazem – to, co i my powinniśmy zrobić.

 

Olbrzymiego skoku świadomości dokonała Ziemia w ostatnim czasie, kiedy stała się Świętą Planetą i zaczęła przemieszczać się w czwarty wymiar. Można wyraźnie zobaczyć to po tym, że ludzie teraz zdolni są otrzymać bezpośredni dostęp do Jądra Galaktycznego.

 

Dostrojenie do Galaktycznych Nauczycieli i Jądra Galaktycznego pomaga ludziom korzystać ze swoich ciał Świetlistych na fizycznym poziomie.

 

Jezus oraz inni Nauczyciele pokazali, że możliwe jest fizyczne wzniesienie.

.

Zwiększa się przy tym częstotliwość wibracji wszystkich komórek ciała. Ciało fizyczne zaczyna świecić od środka i promieniować.

 

Celem tej inkarnacji jest napełnienie materii Światłem, przyśpieszając ten proces poprzez Ducha. Oczywiście można łatwo zostawić ciało, to jest jednak stara droga, obecnie my pracujemy nad tym, aby doprowadzić wibracje ciała fizycznego na wyższy poziom, nie zostawiając go.

 

 

Przesłanie od Melchizedeka

Ukochani, te dni, które teraz przeżywacie, prowadzą was ku większej równowadze, harmonii i integracji ze wszystkimi aspektami waszej Istoty i będzie to trwać do czasu, aż wszystkie wasze części, które nie są Miłością, zostaną przez WAS pokochane i stopione w całość.

Jest to teraz najważniejszym zadaniem i celem przed wami: uświadomienie sobie, że jesteście twórcami własnego życia i że MACIE wszystkie niezbędne narzędzia, aby osiągnąć zarówno osobiste, planetarne, jak i kosmiczne Wzniesienie.

Miłość i współczucie dla waszej Jaźni jest ważną częścią procesu, gdyż jeśli nie umiecie kochać samych siebie bezwarunkowo, jest niemal niemożliwe kochać innych w ten sam sposób.

Jesteście już niedaleko tego celu, gdy dalej pracujcie nad swym oczyszczeniem oraz asymilacją wyższych kosmicznych częstotliwości, które wlewają się przez waszą czakrę korony z Wielkiego Słońca Centralnego.

Więcej skupienia się potrzeba wam teraz na energetyzacji waszej czakry „gwiazdy Ziemi”, która znajduje się w przybliżeniu 15-30 cm pod waszymi stopami.

Wizualizując przepiękne przejrzyste białe światło w tym obszarze pod stopami, a potem korzenie wyrastające aż do krystalicznie diamentowego serca Matki Ziemi, umożliwiacie uzdrawiającemu i wspierającemu strumieniowi energii dotrzeć do was z Jej serca przez wasze stopy i w górę kolumną kręgosłupa do waszego serca, gdzie ta energia spotka się z kosmicznymi energiami z Centralnego Słońca.

W czasie nadchodzących dni pozwalajcie sobie na jak najwięcej relaksu, po prostu BĄDŹCIE w danej chwili i przyjmujcie strumień energii, jaki wpływa do waszej Istoty.

Jesteście istotami wysoko energetycznymi, a wpływ promieniowania waszej sygnatury i systemu energii wywołuje sukcesywne podwyższanie energii sieci świadomości masowej.

Gdy chodzicie po Ziemi, wasze rozszerzone pola auryczne zaczynają się łączyć ze sobą nawzajem, a to z kolei zwiększa ilość Światła, jakie przepływa przez sieć krystaliczną Ziemi. Jest to sieć informacyjna, dzięki której łączycie się z wszelkimi  dostępnymi jej uaktualnieniami oraz dostajecie wieści o najnowszych wydarzeniach, jakie się rozgrywają podczas procesu Wzniesienia.

Wykorzystajcie swe wewnętrzne zasoby, aby dostroić się do tej sieci Światła i mocy i upewniajcie się, że wasze intencje skupiają się wyłącznie na najwyższym dobru wszystkich, że cokolwiek, co sobie wyobrażacie, jest tym, czego zamanifestowania się naprawdę pragniecie w swym życiu indywidualnym i globalnym na najwyższym duchowym poziomie.

My z wyższych wymiarów otaczamy was naszą miłością i wsparciem, ale to właśnie wy, nasi naziemni wojownicy Światła, potrzebni jesteście tutaj, aby wizualizować, wysyłać intencje i PROSIĆ o najwyższe dobro i najdoskonalszy rezultat we wszystkich waszych myślach.

Wiedzcie, że moc waszych myśli i intencji jest natychmiast wzmacniana, tak że wszyscy na Ziemi, w jej wnętrzu, dookoła i ponad, będą podnoszeni w coraz wyższe wymiary ekspresji i manifestacji.

Wszystkie wasze starania przyczyniają się do olbrzymich zmian, nawet jeśli nie są one dostrzegalne gołym okiem. Jeśli zaczniecie obserwować trendy, jakie się pojawiają, ujrzycie subtelne zmiany w sposobie, w jaki zachowują się otaczający was ludzie, w jaki mówią i co robią w swym codziennym życiu.

Pojawia się więcej namysłu i zastanowienia przed podjęciem działania, a ludzie zaczynają brać odpowiedzialność za każdą część swego życia.

Jest to bardzo dobry znak, gdyż oznacza on, że praca, jaką wszyscy wykonywaliście, a która była częścią waszego kontraktu duszy jeszcze zanim postawiliście nogę na tej Planecie, przynosi już rezultaty, a wasza siła i nieustępliwość zaczynają wydawać owoce, pozwalając wam wkrótce doświadczyć rozkwitu darów, których posiadania nie mieliście do tej pory świadomości.

My z wyższych wymiarów jesteśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi, mogąc powitać was w domu. Jest to tylko kwestią stopienia się nowych wymiarów, co wprowadzi wasz świat w inną percepcję czasu niż wasza aktualna.

Powoli i stopniowo osiągniecie sukces i zwycięstwo, więc radzimy wam, żebyście byli bardzo dobrzy dla siebie, dla tych, których kochacie oraz tych, którzy znajdują się w waszej sferze wpływów.

Miłość JEST największą siłą we Wszechświecie, a teraz nadszedł czas, byście skupili tę Miłość na sobie i uzdrowili wszystkie swoje aspekty, które jeszcze wymagają waszej uwagi.

 

JAM JEST Melchizedek

 

.

Przekazała Marlene Swetlishoff, 17 kwietnia 2012

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace

Przetłumaczyła Wika (Anna Bogusz Dobrowolska)

 

 

Źródło cytatu:

http://krystal28.wordpress.com/2012/04/28/wszystkie-wasze-starania-przyczyniaja-sie-do-olbrzymich-zmian/