Ogólnoświatowa medytacja dla Ziemi

rozpoczęła się 4 listopada o godz. 23:00 i trwała

do 5 listopada do godz. 24:00.

 .

Medytacja ta była przeprowadzona pod auspicjami mistrzów dźwięku Hathorów i była oparta na energii generowanej przez medytację dźwiękową Aethos (wymawia się: A-I-THOS).

 

Energia była generowana przez Aethos przez dwadzieścia pięć godzin. Jest to energia z 10 wymiaru i była skierowana do tych osób, które zdecydowały się uczestniczyć w Światowej Medytacji

 

Była to medytacja globalna, natomiast punktem przyłożenia tej sieci energetycznej było Seattle w stanie Waszyngton – podczas ostatniej godziny spotkania, warsztatów (Hathor Intensive), pod nazwą „Sztuka Wysiewu Nowych Rzeczywistości”.

 

Podczas trwania tej medytacji, energia Aethos weszła w przestrzeń, która została wytworzona przez przybyłych na to spotkanie.

Z tego punktu zbornego Aethos rozszerzyła swą energetykę na cały świat do tych wszystkich, którzy zdecydowali się przyłączyć do nas w tym przedsięwzięciu Światowej Medytacji.

 

Nagrania Aethos możesz pobrać bezpłatnie przez linki:

 Kliknijcie tutaj, aby pobrać Medytację Dźwiękową Aethos (wersja 5 min 4 sek)

 

Kliknijcie tutaj, aby pobrać Medytację Dźwiękową Aethos (wersja 30 min)

.

Przy tej okazji Hathorowie zapraszają nas do słuchania dźwiękowej medytacji Aethos i korzystania z niej jako z osobistego narzędzia transformacji, nawet jeśli nie przyłączyliście się do Światowej Medytacji.

Światową Medytację rozpoczęliśmy od posłuchania Medytacji Dźwiękowej Aethos przez trzydzieści minut.

Na tym etapie nasza uwaga powinna być skupiona na czakrze serca, chyba że intuicyjnie wyczuwa się, że będzie lepiej skupić swą uwagę na innej czakrze.

.

Po wysłuchaniu dźwiękowej medytacji Aethos pozostajemy w ciszy, utrzymując skupienie na czakrze serca (lub innej czakrze, z którą postanowiliście pracować). Po około minucie skupienia na wybranej czakrze, wyobrażamy sobie, że jakaś część nas ( „sobowtór eteryczny”) wznosi się ponad nami, tam gdzie fizycznie znajdujemy się na Ziemi.

Wyobrażamy sobie, że nasz sobowtór, który wygląda dokładnie tak samo jak my w postaci fizycznej, unosi się ponad planetę na wysokość około 96 km.

Tam znajduje się Sieć Świadomości Chrystusowej, siatka pola elektromagnetycznego opasującego cały świat. Podtrzymuje ona Świadomość Chrystusową na tej planecie tzn. taki poziom istnienia, na którym dostrzegamy jedność, co daje nam zdolność do współczucia i życia w miłości.

Odpowiada za poziom świadomości jedności czyli tzw. Czwarty Wymiar, do którego mamy wkrótce wejść. (Dowiedz się więcej na http://treningantystresowy.pl/2012/08/czy-czeka-nas-wniebowstapienie/#more-6908).

Będąc tam w tej postaci sobowtóra eterycznego podajemy dłonie wszystkim na całej Ziemi, którzy przyłączyli się do tej medytacji.

To połączenie rąk jest symbolicznym przedstawieniem myślokształtu, który Hathorowie nazywają „wzajemną łącznością”. Jest to rozpoznanie i uznanie, że cała ludzkość jest wzajemnie połączona i że ta wzajemna łączność istnieje jednocześnie z unikalnymi różnicami przynależnymi każdej osobie.

Możemy połączyć ręce z kimś, kto mieszka w odległym od nas miejscu na Ziemi. On lub ona może mieć inne poglądy na rzeczywistość. On lub ona może iść drogą innej religii niż my lub żyć zupełnie bez religii. Osoba, którą trzymamy za rękę, może przechodzić przez wyzwania bardzo różne od tych, z którymi my się zmierzamy, zależnie do swego miejsca pobytu na Ziemi i kultury, z jaką on lub ona są związani.

A jednak, pomimo wszystkich tych różnic, jesteśmy wzajemnie połączeni.

 

Jeśli zainteresowała Cię ta medytacja to koniecznie zapoznaj się z pełnym tekstem przekazu Hathorów

AETHOS i nie-dualne stany świadomości”

zamieszczonym na stronie:

 http://krystal28.wordpress.com/2012/10/09/aethos-i-nie-dualne-stany-swiadomosci/

.

Jeśli ktoś zmaga się w swoim życiu z trudnymi okolicznościami, Hathorowie proponują aby słuchać tej medytacji dźwiękowej Aethos co najmniej raz dziennie. Ma ona pomóc nam przenieść się w inny stan świadomości, a z tej perspektywy nasze sprawy zmaleją i zdolność do poradzenia sobie z nimi wzrośnie.