.

Emilia Wróblewska Ćwiek:

Moją pasją jest transformacja świadomości związana z Przemianą 2012. Zapraszam na nasz blog: http://transformacjaswiadomosci2012.blogspot.se/

Razem z mężem Tomkiem prowadzimy kanał na YouTube zawierający nasze filmy: http://www.youtube.com/user/PRZEBUDZENI44


 
Medytacja Uwalniająca od Programów i Kodów w Podświadomości

Ta wizualizacja pomoże ci uwolnić się od szkodliwych programów i kodów, które nabyłeś w dzieciństwie, w swoim późniejszym życiu i w swoich zeszłych wcieleniach.


Na początek zapal świeczkę i poproś żywioł ognia o współpracę w uzdrawianiu ciebie.

 

Usiądź wygodnie z wyprostowanymi plecami, nie krzyżując rąk ani nóg.

 

Zamknij oczy, oddychaj spokojnie i głęboko, w swoim własnym rytmie, rozluźniając całe swoje ciało: każdy mięsień, każde ścięgno, każdą komórkę.

 

Zwróć baczną uwagę na to, by rozluźniła się twoja twarz, ramiona i brzuch.

 

Jeżeli chcesz możesz zwrócić się do swojego Wyższego Ja z prośbą o prowadzenie i ochronę podczas tej uwalniającej pracy.

 

Możesz także wezwać na pomoc Archanioła Rafaela, którego imię oznacza „Bóg Uzdrawia” i poprosić go o wsparcie w uzdrawianiu twojego wnętrza.


Wyobraź sobie teraz, że znajdujesz się w lesie.

 

Widzisz przed sobą przygotowane miejsce (kamienny krąg) do rozpalenia ogniska. Jest to kamienny krąg transformacji przez ogień.

 

Umieść w kręgu przygotowane zawczasu drewno i za pomocą leżących obok drewna zapałek rozpal w ognisku płomień transformacji. Stajesz przy ognisku i zauważasz, że twoje ciało ubrane jest w wiele warstw ubrań, które ci ciążą, sprawiają że czujesz się ograniczony, jest ci ciasno, twoje ruchy są skrępowane i pozbawione swobody.

 

Przyglądasz się najbardziej zewnętrznej warstwie i zauważasz, że są to ubrania twojego taty.

 

Przyjrzyj im się dokładnie i sprawdź, jakie ograniczające myśli i przekonania związane z twoim tatą przychodzą ci na myśl.

 

Daj sobie czas. Oglądaj ubranie dokładnie. Zacznij od obserwowania swojej głowy. Czy jest na niej jakieś nakrycie? Jeżeli tak, to co symbolizuje?

 

Odczuj swój kark, barki. Zwróć uwagę na to, jakie ciężary tu nosisz. Obserwuj następnie swój tułów, ręce… W co są odziane?

 

Zwróć uwagę na swoje samopoczucie podczas odczuwania, oglądania ubrania.

 

Jak się czują twoje ręce, które symbolizują twoją umiejętność dawania i brania w równowadze?

 

Jak się czuje twoje serce, klatka piersiowa: są otwarte czy zamknięte na miłość?

 

Jak się czuje twój brzuch symbolizujący twoją wrażliwość, podatność na zranienie ale również kreatywność i spontaniczność.

 

Popatrz teraz na spodnie. Zwróć uwagę na obszar miednicy. Jakie przekonania dotyczące seksu się tu mieszczą?

 

Spójrz na nogi i sprawdź jakie przeświadczenia na temat twojej zaradności życiowej i stawiania kroków na ścieżce życia są tam zakodowane.

 

Spójrz na swoje stopy i zobacz, czy od wnętrza stóp odchodzą w głąb Matki Ziemi korzenie? Jeżeli nie, zakorzeń się teraz, poprzez wyobrażenie sobie świetlistych promieni wychodzących z Twoich stóp w głąb naszej planety.

 

Gdy rozpoznasz już wszystkie przekonania, które ci nie służą a które otrzymałeś od twojego taty, zrzuć z siebie to ubranie i wrzuć je do ognia.

 

Patrz, jak transformują się w ogniu przemiany.

 

Teraz ujrzyj, że wierzchnia warstwa odzieży, którą masz na sobie, to rzeczy twojej mamy i powtórz procedurę przeglądania tej warstwy krok po kroku, mając na uwadze, że są to przeświadczenia wkodowane ci przez mamę.

 

Gdy będziesz gotowy, wrzuć to, co ci nie służy do ognia.

 

Następnie zwróć uwagę na warstwę odzieży, którą teraz masz na sobie. Spójrz, co ona symbolizuje? Jakie skojarzenia, odczucia, myśli przychodzą do ciebie podczas obserwacji.

 

Zrzuć z siebie i tę warstwę i pozwól, by została ona przetransformowana ogniem przemiany. Sprawdź, czy pod tą warstwą odzieży, jest jeszcze jakaś?

 

Jeżeli tak, to kontynuuj pracę do momentu, gdy staniesz zupełnie nagi przy ognisku. Jak się czujesz w swoim ciele?

 

Obserwuj poszczególne części ciała i wczuwaj się w nie. Uśmiechnij się do każdej i przekazuj jej miłość.

 

Ujrzyj teraz, że ogień pod wpływem wykonanej pracy zamienił się w fioletowy płomień, płonący w kamiennym kręgu. Ma on taką samą temperaturę, jaka panuje poza kręgiem. Wstępujesz teraz do tego ognia i pozwalasz, by wszystkie części twojego ciała zostały nim wypełnione i przetransformowane.

 

Odczuwaj, jakie przeświadczenia się transformują, jakie bolesne wspomnienia cię opuszczają i zwracaj uwagę na to, w co (w jakie przeświadczenia, które tobie służą) się przemieniają.

 

Obserwuj, jak twoje ciało staje się krystaliczne, doskonale piękne, czyste, przejrzyste, bez skazy, pełne szczęścia, wypełnione wewnętrznym światłem, błogością, lekkością.

 

Gdy będziesz gotowy wyjdź z kręgu. Oddychaj doskonałością, lekkością, wolnością.

 

Mały płomyczek fioletowego ognia transformacji wciąż płonie w twoim sercu. Jest on do twojej dyspozycji zawsze, gdy będziesz go potrzebować.

 

Wypowiedz na głos nowe przeświadczenia dotyczące przetransformowanego ciebie (np. jestem wolny, uwielbiam siebie, jestem prawdą, jestem miłością) i przypieczętuj ten proces wykonując cztery oddechy.

 

Podziękuj za pomoc żywiołowi ognia, podziękuj AA Rafaelowi (możesz go poprosić, by kontynuował proces uzdrawiania ciebie), podziękuj swej Wyższej Jaźni, podziękuj fioletowemu płomieniowi w twym sercu i wreszcie podziękuj sobie za tę energetyczną pracę.

 

Otul siebie białą energią i pozwól, by dopracowała ona wszelkie szczegóły . Gdy będziesz gotowy otworzysz oczy jako nowy, wolny od bagażu przeszłości TY.

.

Emilka Wróblewska Ćwiek

http://www.facebook.com/emilka.wroblewskacwiek

 

 Namaste.

.