.

Mają oczy, ale nie widzą, mają uszy i nie słyszą” (Biblia)

 

Udostępniam Ci absolutnie niezwykłą książkę „Misja”, napisaną w roku 1989 przez Michel’a Desmarquet.

Aby w skrócie zasygnalizować o czym ona jest, zacytuję kilka fragmentów z przedmowy autora dr Tomasza Chałko:

 

Niniejsza książka jest dla mnie wyjątkowa. Ile razy jej nie otworzę, żeby coś sprawdzić, nie mogę przestać jej czytać!

Ze zdumieniem stwierdzam, że za każdym razem, prawie na każdej stronie dostrzegam w niej coś nowego, coś niezmiernie ważnego, coś na co wcześniej nie zwróciłem uwagi. Dlatego też radzę czytelnikowi przeczytać tę książkę więcej niż raz.

Książka ta nie zawiera żadnych teorii. Nie są to marzenia czy też produkt wyobraźni autora.

Jako uczony a także świadomy obywatel Ziemi jestem absolutnie przekonany, że książka ta jest dokładną relacją rzeczywistości Wszechświata.

Sprawdziłem to osobiście, przeprowadzając eksperymenty, jak również spędzając wiele miesięcy na osobistych rozmowach z autorem.

Jest rzeczą niemożliwą, żeby prosty człowiek, który nigdzie nie studiował i całe życie hodował warzywa i kwiaty, znał taką ilość sprawdzalnych faktów, o których żaden uczony na Ziemi nie ma zielonego pojęcia.

Niektórym czytelnikom może się wydawać, że nasza „nauka” na Ziemi jest wysoce zaawansowana. Nic podobnego. Na przykład, żaden „uczony” nie potrafi nawet wyjaśnić tak podstawowego zjawiska jak grawitacja, dzięki której chodzimy po Ziemi a nasza planeta utrzymuje się na orbicie wokół Słońca.

Używanie rakiet do podróży kosmicznych kojarzy mi się z planem przepłynięcia Atlantyku za pomocą taczki.

Uczonym na ziemi po prostu nie starcza wyobraźni, aby zdać sobie sprawę z celu istnienia Wszechświata, celu naszej Świadomości i naszej roli we Wszechświecie.

Proszę się nie ograniczać do traktowania tej książki jako fascynującej relacji z fantastycznej i niewiarygodnej przygody.

Zawiera ona znacznie więcej. Przede wszystkim rozwiewa praktycznie wszystkie mity, doktryny i zagadki na Ziemi ujawniając logikę, piękno i majestat Wszechświata, w którym każdy z nas ma ważną rolę do spełnienia.

Książka ta jest lekcją Wolnej Woli, godności Człowieka, lekcją o naszej Nieśmiertelnej Świadomości, lekcją miłości i odpowiedzialności, lekcją szacunku i respektu dla Natury i jej Prawa – Uniwersalnego Prawa Wszechświata.

Prawa, które obowiązuje nie tylko w materialnej rzeczywistości, ale także w dziedzinie Świadomości, inteligencji i wymiany informacji we Wszechświecie. Prawa Stwórcy Wszechświata.

Książka ta odkrywa przed czytelnikiem jego własny potencjał we Wszechświecie i pokazuje, w jaki sposób zrobić największe postępy, wykorzystując możliwości dane nam przez Stwórcę i jego Prawo.

Pokazuje także prawdziwe niebezpieczeństwa grożące człowiekowi, który nie zdaje sobie sprawy z Prawa Wszechświata i je ignoruje.

Zmieniła ona życie i światopogląd każdego, kto ją uważnie przeczytał kilka razy.

.

Pobierz książkę (pdf – 2,48 MB):

 Michel Desmarquet – „Misja”

Zapisz