Alex Collier 6

Alex Collier jest człowiekiem, który miał bezpośrednie kontakty z przybyszami z gwiazdozbioru Andromedy. Obejmowały one wielokrotne wizyty na ich statkach oraz ponad dekadę kontaktów o charakterze telepatycznym.

.

Porozumiewał się on z  przedstawicielami cywilizacji Andromedan i ich Radą, do której następnie zwrócił się o pomoc w przeciwstawieniu się niebezpiecznej i nieprzyjaznej ludziom konfederacji innych ras pozaziemskich obecnych na Ziemi od początku istnienia istot ludzkich.

Collier opisuje szczegółowo wiele tych nieprzyjaznych ras pozaziemskich, zaliczając do nich Alpha Draconian, Grupę Oriona i szarych z Zeta Reticuli 2.

Według przekazanych przez niego informacji istoty te od całych tysiącleci zajmują się manipulowaniem ludzkością poprzez ukryte i niewidoczne systemy kontroli, pasożytując na naszej pracy i naszych ciałach m.in. poprzez wojny i konflikty, do których nas nieustannie prowokują i podsycają te już istniejące.

To samo czynią tworząc fałszywe i nieprzyjazne ludziom systemy przekonań, które zaszczepiają w formie instytucji religijnych i społecznych, mających służyć wyłącznie kontroli ludzi.

Obszerną wiedzę na ten temat znajdziesz w polecanej przez Alexa Collier’a książce Williama Bramley’a „Bogowie Edenu”.

Alex bardzo rzadko występuje publicznie. Na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia brał jednak udział w wybranych spotkaniach publicznych, seminariach i konferencjach.

Przedstawiam Ci rewelacyjny wywiad z Alexem Collier’em przeprowadzony w 1994 roku.


Alex Collier 14

.

.

Pierwszy raz skontaktowali się z nim, kiedy miał 14 lat.

Od wielu lat przekazuje wiedzę, którą otrzymał od rasy Andromedan.

Wywiad ogląda się świetnie. Pada tam wiele istotnych informacji, które obecnie wydają się intensywniej materializować na świecie.

.

.

Warto zwrócić też uwagę na rok przeprowadzenia tego wywiadu (1994). Alex już wtedy mówił o Nowym Porządku Świata, elitarnych tajnych stowarzyszeniach i manipulacji. Wspomina też o popularnych obecnie tematach Blue BeamHAARP.

Przewidywał też wydarzenia, które zmaterializowały się w postaci ataku na World Trade Center w Nowym Jorku 11 września 2001 roku.

Ponadto długo przed Davidem Icke poruszał wątek jaszczurów.

Polecam obejrzeć ten wywiad w całości i wysunąć własne wnioski.

W wywiadzie tym Alex Collier mówiąc o gęstościach stwierdza, że jest ich jedenaście co jest niezgodne z posiadaną przeze mnie i prezentowaną na tej stronie wiedzą. Różnica ta wynika prawdopodobnie z tego, że czwarta i piąta gęstość dzielą się na trzy różniące się od siebie strefy, które w ujęciu prezentowanym przez niego traktowane są jako oddzielne gęstości.

.

ALEX COLLIER – PRYWATNY WYWIAD (1994)

.

.

Tutaj znajdziesz pozostałe odcinki

.


.