Ziemia

.

Awakening As One – Przebudzamy się Jako Jedność

Nadszedł moment konieczności dokonania wyboru…

.

.

.

Od lat rozmawiamy o zmianach, które potrzebne są do uzdrowienia świata i zapewnienia szczęścia przyszłym pokoleniom. Teraz jednak wiemy, lub potrzebujemy wiedzieć, że skończył się czas mówienia do samego siebie.

Czas, aby się zjednoczyć, dzielić, służyć i ujrzeć zmianę, której trzeba dokonać, właśnie nadszedł.

.

Aby zmienić świat, trzeba zmienić jedynie samego siebie.

.

I choć jest prawdą, że wpływ przemiany jednej osoby może przejść niezauważalnie w czasach względnego chaosu musimy sobie uświadomić, że jeśli każda osoba na tej planecie, która pragnie pokoju i harmonii, zacznie żyć dla tych ideałów bardziej niż dla samego siebie wtedy świat ma szansę się zmienić.

Na całej planecie żyją setki milionów ludzi, którzy chcą ujrzeć te same zmiany co Ty i którzy gotowi są odstawić na bok wszystko co wspiera aktualny system wyrachowania, jeśli uważaliby, że to przyniesie rezultat.

Lecz teraz oni czekają tak samo jak Ty na wieść o tym, że nie są sami w swoim pragnieniu czegoś lepszego dla tego świata. I dopóki nie damy im znać, że tu jesteśmy i że razem jesteśmy w stanie dokonać zmiany, będą dalej podążać ścieżką, która prowadzi do nieuniknionej destrukcji.

Dlatego odpowiedź na pytanie jak możemy uzdrowić świat znajduje się nie w „zmienianiu” serc i umysłów innych, ale poprzez „inspirowanie” ich do życia według tego, co dla nich samych stanowi prawdę; w pokoju i harmonii, we współpracy raczej niż w rywalizacji, dla większego dobra ogółu.

Jak możemy zatem zainspirować masy ludzi, aby podążyli za swoim sercem?

Poprzez podążanie za własnym.

Największym czynem, jaki możemy dokonać w tej chwili, jest odpowiedzieć na wołanie naszego serca, aby się zjednoczyć i dać światu znać, że my, którzy dobrze mu życzymy jesteśmy tu i rzeczywiście jesteśmy wszędzie.

Jeśli jesteś dostrojony do działania ku zjednoczeniu się w bezinteresownej służbie chcielibyśmy służyć i współtworzyć z Tobą, tak abyśmy mogli nieść zgodnie z faktami informacje o naszych czasach i nieść światu wiadomość o czekającym nas wyborze, którego każda istota ludzka będzie musiała dokonać w nadchodzących dniach.

I dlatego prosimy, abyście się z nami skontaktowali, tak abyśmy mogli się zjednoczyć i wspólnie przyczynić się do rosnącej fali miłości, która już płynie przez naszą planetę przygotowując nam drogę do nowego świata.

Nie trać wiary albowiem Przebudzamy się Jako Jedność.

.

Według uniwersalnego prawa równowagi wszystko, co musimy zrobić, by odbudować równowagę, a tym samym nasze zdrowie, jest to, co tak rzadko było dotąd czynione: tam, gdzie jest chciwość, nieść bezinteresowność; tam gdzie niewiedza, nieść zrozumienie; tam gdzie nienawiść, nieść współczucie; a tam, gdzie jest strach, nieść miłość.

.

Prawdziwe szczęście może zostać osiągnięte jedynie przez działanie dla zdrowia i szczęścia Ziemi, i innych.

.

Koniecznie obejrzyj film „The Awekening Trilog” z polskim tłumaczeniem.