Zuzanna Celmer

.

Zuzanna Celmer

.

Udane związki – sekrety tych, którzy je mają

.

Zuzanna Celmer jest psychoterapeutką z wieloletnim stażem i autorką wielu bestsellerów na temat związków (możesz je znaleźć np. w pobliskim EMPiKu).

.

Chcę Ci dziś umożliwić dostęp do wspaniałego blogu Zuzanny Celmer.

.

Jeśli Twój związek nie jest w 100% taki, o jakim marzysz – najlepiej będzie jak wielokrotnie obejrzysz nagranie pod tytułem „Jak przestać być emocjonalnym niewolnikiem?”

.

Ten film to początek serii, w której znajdziesz wiele absolutnie przełomowych informacji dla par.

.

Za każdym razem, kiedy je oglądniesz, nauczysz się czegoś więcej, dlatego warto zobaczyć je wiele razy.

.

W drugim filmie „Osobiste granice – podstawa udanych związków” poznasz ukryte mechanizmy, z których większość osób nie zdaje sobie sprawy a które mimo najszczerszych chęci Twój związek mogą zamienić w koszmar.

.

Dzięki temu wykładowi możesz je wreszcie zrozumieć co pozwoli Ci uniknąć takiej sytuacji.

.

Granice osobiste, o których dowiesz się w tym wykładzie są nie tylko podstawą szczęśliwych związków, ale również w dużej mierze odpowiadają za Twój ogólny poziom zadowolenia z życia.

.

Trzeci film „Co się stało z naszą miłością i jak ją odzyskać?” tłumaczy w jaki sposób wrócić do tych fantastycznych chwil, które pamiętasz z początku związku.

.

Dowiesz się też, co tak naprawdę powoduje, że początkowa energia i entuzjazm niejako wyparowują z większości związków po jakimś czasie i jak temu zapobiec.

.

Prawdopodobnie te informacje nieźle Cię zaskoczą.

.

Wykłady Zuzanny Celmer prezentowane w tych filmach możesz ściągnąć w formie nagrań mp3. Możesz też pobrać dodatkowe materiały w formie notatek i map myśli.

.

Koniecznie daj znać o tych wykładach swoim znajomym – może się okazać, że dzięki Tobie zmienią swoje życie na lepsze!

.

Udzielam Ci również dostępu do artykułu Zuzanny Celmer: „Asertywność a budowanie pozytywnych relacji

z otoczeniem . (PDF)

.

.

Zapisz się na 6-miesięczny kurs internetowy Zuzanny Celmer pt.:

.

„Udane związki – sekrety tych, którzy je mają”

.

To jest wyjątkowe szkolenie bo Zuzanna Celmer jest wyjątkową osobą, niekwestionowanym polskim autorytetem do spraw udanych związków.

.

Najważniejsze koncepcje, idee, techniki i ćwiczenia zgromadzone przez lata praktyki w poradnictwie dla par przez Zuzannę Celmer są już dostępne!

.

Dzięki tej wiedzy możesz naprawdę odmienić swój związek i osiągnąć jakość życia, o jakiej być może nigdy nawet nie zdarzyło Ci się marzyć.

.

Tutaj możesz się zapisać na ten Kurs!

.

.

.